Need for Speed Heat Oyunu ve Sistem Gereksinimleri

Need for Speed ​​Heat ( NFS Heat ) Ghost Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından Microsoft Windows , PlayStation 4 ve Xbox One tarafından yayınlanan bir yarış video oyunudur . Need for Speed  serisinin yirmi dördüncü oyunudur ve serinin 25. yıl dönümünü kutlar. 8 Kasım 2019’da piyasaya sürülmüştür.

Need for Speed Heat

Need for Speed ​​Heat , Miami ve Florida şehirlerinin kurgusal bir versiyonu olan Palm City adlı açık dünya  ortamında kurulmuş bir yarış oyunudur.Oyun içi harita, dağlık ve açık alanlar dahil olmak üzere çeşitli coğrafyalara sahiptir. Need For Speed Payback aksine, oyun 24 saatlik gece-gündüz döngüsünü içermez, ancak oyuncular gündüz ve gece arasında geçiş yapabilir.

Gün boyunca oyuncular, yeni arabalara ve yükseltmelere harcayacakları parayı ödüllü yarış etkinliklerine katılarak kazanabilir. Ayrıca geceleri, oyuncular REP kazanacak yasa dışı sokak yarışlarına katılabilirler.Oyuncusu ne kadar çok REP kazanırsa, polis gece boyunca o kadar agresif olacaktır. Oyuncular yakalanmadan veya arabaları harap olmadan önce polislerden kaçmalı ve garaja geri dönmelidir. Oyuncular bir garaja döndüklerinde, gece boyunca kazandıkları REP “HEAT” ile çarpılacaktır. Oyuncular tutuklanırsa, REP puanlarını kaybeder, ancak yine de çarpılmamış REP’lerini alırlar. REP çarpanı mekaniği Rakiplerin Hız Puan çarpanına benzer şekilde çalışır.

Oyuncular, haritaya gizlenmiş neon flamingoları parçalayabilir ve bu da onları günün saatine bağlı olarak az miktarda para ile ödüllendirir. Ayrıca oyunda “Sokak Sanatı” olarak adlandırılan grafiti bulabilir ve arabalarında kullanmak için düzenleyicisine gönderebilirler. Son olarak, açık dünyadaki reklam panolarını parçalamak, sürüklenme bölgelerinde puanları toplamak, hız tuzaklarından geçen en yüksek hızları almak ve uzun atlamalar yaparken en uzun mesafelere gitmek gibi aktiviteleri tamamlayabilirler. Oyuncular, mürettebatın liderlik tablosunda 1. sıraya yerleşmek amacıyla kısa süreli etkinlikleri tamamlamalarını sağlayan “Mürettebat Zaman Denemelerini” tamamlayabilirler.

Need for Speed ​​Heat Arabalar

Oyunda 33 üreticiden 127 araba bulunuyor ve Ferrari lisanslama sorunları nedeniyle Payback’ten yoksun kaldıktan sonra oyuna geri dönüyor .Payback’ten farklı olarak , performans yükseltmeleri artık rastgele Speedcards ile gelmeyip, REP ve yarışlar kazanarak kilit açılıyor. Oyunda yağma kutuları yok ancak haritadaki koleksiyonları ortaya çıkaracak zamandan tasarruf sağlayan ve ücretli indirilebilir içerik bulunuyor.

Electronic Arts , iOS ve Android cihazlar için NFS Heat Studio uygulamasını yayınladı . Kullanıcılar uygulama üzerinden ana oyuna aktarılabilen arabalarını toplayıp özelleştirebilirler.

8 Haziran 2020’de, oyunun son yamasının bir parçası olarak platformlar arası oyun için destek vereceği de daha önce açıklanmıştı.

Need for Speed Heat Sistem Gereksinimleri

Minimum

 • Windows 10 işletim sistemi
 • 8 GB RAM
 • 50 GB depolama alanı
 • AMD FX-6350 veya Intel Core i5-3570 işlemci veya üzeri
 • AMD Radeon 7970 / R9 280X veya GTX 760 ekran kartı veya üzeri
 • DirectX 11 desteği
 • 320 Kbps internet bağlantısı

Önerilen

 • Windows 10 işletim sistemi
 • 16 GB RAM
 • 50 GB depolama alanı
 • AMD Ryzen 3 1300X / Intel Core i7-4790 işlemci veya üzeri
 • AMD Radeon RX 480 / Nvidia GeForce GTX 1060 ekran kartı veya üzeri
 • DirectX 11 desteği
 • 320 Kbps internet bağlantısı

Need For Speed Steam ‘e Geri Dönüyor!

Need for Speed ​ Steam’e geri dönüyor! Efsanevi aksiyon yarışçısı serisinin beş oyunu daha şu anda platformda mevcut.

 •  Need for Speed Heat
 •  Need for Speed(2016)
 •  Need for Speed Rivals
 • Most Wanted (2012)
 •  Need for Speed Payback

Need for Speed Heat (Deluxe Edition)

Sokak yarışının seçkinlerine giderken bu en iyi sokak yarışı fantezisinde gündüz koşun ve gece boyunca risk alın. Özelleştirin, hiper ayar yapın ve rüya gibi arabalarınızı neon ışıklı Palm City’deki sınırları aşın.

Need for Speed ​​2016 (Deluxe Edition)

Efsanevi otomobillerin tekerleklerinin arkasına geçin ve yayılan Ventura Koyu boyunca tadını çıkarın. Yolculuğunuz geniş şehir sokaklarında yarışın ve sokak yarışı simgesi olmak için dar dağ yollarında mücadele edin.

Need for Speed Rivals (Complete Edition)

Polisler ve sokak yarışçıları arasındaki bu şiddetli rekabette tek oyunculu ve çok oyunculu arasındaki ayrımı silin. İki  olayın aynı olmadığı bir dünya yaratarak, yarışlar ve arayışlar düzenleyin.

Need for Speed Most Wanted 2012 (Standard Edition)

Beceri, üst düzey araç teknolojisi ve tonlarca azot kullanarak polisleri ve rakipleri geçerek savaşın. Saklanma noktaları bulun, zıplayın ve sizi bir adım önde tutmak için yeni araçlar kazanın. Her şey senin ve arkadaşlarının bu açık dünya aksiyon yarışında vahşi bir araba seçimi ile alakalı.

Need for Speed Payback (Deluxe Edition)

Fortune Valley’in yeraltı dünyasında geçen siz ve ekibiniz ihanete bölünmüş ve intikamla yeniden bir araya gelmiştiniz. Vadinin yeraltı saygısını kazanın ve nihayet şehrin kumarhanelerini yöneten hain bir kartel olan The House’u devirmek için nihai yarışta rekabet edin.

Steam üzerinden Need For Speed Heat  oyununu %60 indirimli olarak 199,99 TL’den alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu