NFS Most Wanted Açılmama Sorunu Detaylı Anlatım

 NFS Most Wanted Açılmama Sorunu Detaylı Anlatım
Okunuyor NFS Most Wanted Açılmama Sorunu Detaylı Anlatım

Nfs Most Wanted 2005 Açılmama Sorunu oyunun eski olmasından dolayı kaynaklı gelen sorunlardan bir tanesidir. Eski oyunlara severek oynayan veya özleyen kişiler için vazgeçilmez seri olarak bilinmektedir. Oyunun açılması için gerekli işlemler resimli bir şekilde anlatılmaktadır. İşlemleri yaptıktan sonra oyununuz sorunsuz bir şekilde açılacaktır.

Nfs Most Wanted Açılmama Sorunu

Nfs Most Wanted Açılmama Sorunu gidermek için masaüstünde olan simgeye sağ tıklayıp Özellikler diyin. Eğer masaüstünde simgesi yoksa oyunun yüklü olduğu dosyayı bulun. Buradan speed.exe uygulamasına sağ tıklayın ve Özellikleri diyin.

Açılan pencerede uyumluluk sekmesine geçiş yapın.

NFS Most Wanted Açılmama Sorunu Çözümü 2

Buradan uyumluluk bölümünde Bu programın çalıştıracağı uyumluluk modunu tikini işaretletleyin. Listeden işletim sistemi seçmeniz gerekecek. İşletim sistemi için Windows 7 kullanıyorsanız Windows Service Pack 3 yerini seçmeniz gerekir. Eğer Windows 10 kullanıyorsanız Windows 7 yada daha aşağı modellerini de seçebilirsiniz. Tavsiye olarak ilk Windows 7 seçim yaparak uygula Tamam butonuna basın.

NFS Most Wanted Açılmama Sorunu Çözümü 1

Daha sonra oyunun içerisindeki speed uygulamasını Yönetici olarak çalıştırın. Artık oyununu sorunsuz bir şekilde çalıştıracaktır.

 

 

NFS Most Wanted Açılmama Sorunu Çözümü 3

Konumuzda Nfs Most Wanted oyununa ait problemi resimli olarak anlattık. Sitemizde bu tür oyun hatalarına ait oyun çözümleri bulunmaktadır. Oyun makale içeriklerimiz her geçen gün artmaktadır. Sizde oyunla ilgili sorun yaşıyorsanız sitemizi aratarak yada yorum yazarak belirtebilirsiniz. En kısa süre içerisinde araştırma yapılarak oyunlarla ilgili makaleler eklenmeye devam edecektir. Sitemizi takipte kalmayı unutmayın. Trespor iyi oyunlar diler.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın