Silkroad Online Türkiye Geliyor! - TRESPOR - Oyun Dünyası

Silkroad Online Türkiye Geliyor!

 Silkroad Online Türkiye Geliyor!
Okunuyor Silkroad Online Türkiye Geliyor!

GameGami Resmi Facebook hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Silkroad Online Turkiye ‘nin geleceğini duyurdu. Joymax ile Silkroad Online Turkiye ve Mena sunucuları ile anlaşma yapan GameGami 2020 nin üçüncü çeyreğinde oyunu Türkçe olarak oyuncularla buluşturacaklarını açıkladı.

Silkroad Online Türkiye

GameGami yayınladı resmi açıklama da şu sözleri dile getirdi;

Bu sevindirici haberi Silkroad Online oyunu severleri ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Silkroad Online Turkiye ve Mena sunucuları için Joymax ile yapmış olduğumuz anlaşma gereği 2020 3.Çeyreğinde Silkroad Online oyununu Türkçe olarak oyuncularımıza sunacağız. Bu anlaşma çerçevesinde merak ettiğiniz tüm soruları resmi facebook sayfası üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

Sunucu yönetimi  tamamen Türkçe ve Gamegami yönetiminde olacak. Anlaşma yapılan diğer ülkelerde olduğu gibi oyunun geliştirmesi ve özellikleri Gamegami isteği doğrultusunda Joymax tarafından mümkün olabildiğince yapılacaktır. Burada her isteğimizin gerçekleştirilmesi mümkün olmasa da azami ölçüde oyuncuların istekleri sağlanmaya ve oyuna yansımasına özen gösterilecektir.

Oyunun müsade ettiği ölçülerde mümkün olan en üst seviyede özlediğimiz versiyon ile başlayacağız. (Bazı özelliklere biz karar verdik fakat ilerleyen zamanlarda buradan veya oyun sayfasından soracağımız sorularla sizin de görüşlerinizi alarak ilerlemeyi planlıyoruz.

Oyun fiyatlandırması TL olacak ve herhangi bir “Kur” düzenlemesi ile değil tamamen Türkiye şartlarına ve ekonomik durumuna göre tekrardan düzenlenecektir.Mümkün olduğunca “No-P2W!”

Silkroad Online Resmi Türkiye sunucuları yakında açılıyor!

Dünya genelinde geçmişten bugüne en çok oynanılan MMORPG oyunlarından birisi olan ve Türk oyuncular tarafından oldukça sevilen Silkroad Online oyunu resmi Türkiye sunucuları Türk oyun yapım firması GameGami’nin yatırımı ile çok yakında açılıyor!

GameGami Bilişim A.Ş. tarafından Silkroad Online oyununun yapımcı firması Joymax Co. Ltd. ile yapmış olduğu anlaşma sonucunda Türkiye resmi sunucuları çok kısa bir süre sonra geliyor! Anlaşma sonucunda Türkiye’deki tüm lisans haklarını elinde bulunduran GameGami ile Türk oyuncular için serüven şimdi başlıyor.

Türk oyuncuların beğeni ve zevklerine göre uyarlanacak yeni sunucuları ile Silkroad Online hikayesi baştan yazılacak!

Yapılan bu anlaşmadan sonra, Yönetim Kurulu Başkanımız “Mehmet Zeyd KAZANCI” yaptığı açıklamayla, “Uzun zamandır takip ettiğimiz, analizini çok iyi yaptığımız ve oyuncunun beklentilerinin tamamını iyi bildiğimiz, çok büyük bir hayran kitlesi olan “Silkroad Online” oyununun Türkiye yayın haklarını şirket bünyemize katmaktan mutlu ve gururluyuz. İlk defa bir Türk oyun firmasının “Silkroad Online” oyununun yayıncılığını yapacağından dolayı ise ayrı bir heyecan duymaktayız. Özellikle Joymax Co Ltd. CEO’su Lee Gil-hyung’e ve başından beri bizlere bu oyunun Türkiye’de GameGami tarafından yayınlanması için yardımlarını esirgemeyen Joymax Ekibine çok teşekkür ediyorum.
Silkroad Online oyuncularının büyük bir beklenti içinde olduğunun farkındayız ve bu bağlamda Türkiye sunucularında oyuncuların taleplerine ve gözlemlerimize göre bir dizi düzenleme hazırlamaktayız.

Yaptığımız analizlerde Silkroad Online oyununun özellikle Türkiye’de tek bir çatı altında ve yasal olarak faaliyet gösterecek sunucularda oynatılacak olmasının, oyuna olan güveni ve heyecanı eskisinden çok daha fazla arttıracağını düşünüyoruz. Ülkece ve dünyaca geçirdiğimiz bu zor günlerde, siz oyun severleri bir nebze de olsa heyecanlandırabildiysek ne mutlu bize. Açılacak sunucularımızı Silkroad severlerin beğeneceği ve uzun yıllar severek oynayacakları, oynarken özellikle eski Silkroad Online günlerini hatırlayacakları şekilde tasarlıyoruz. Anlaşmanın ilk duyurusunu sosyal medya hesaplarımızda yapmamızdan itibaren, inanılmaz derecede bir talep ve ilgiyle karşılaştık. Mesajların hepsine cevap veremesek de tarafımıza iletilen tüm önerilerle ekibimizin tek tek ilgilendiğinden emin olabilirsiniz. Bu süre zarfında tarafımıza iletilen belli başlı sorulara cevap vererek oluşabilecek soru işaretlerinin önüne geçmek istiyoruz.” Şeklinde demeç verdi.

Türk oyuncularının hayallerini süsleyen Resmi Türkiye sunucuları Eylül ayının ilk haftasında kapalı betaya başlaması planlanmaktadır. Kapalı betanın tamamlanmasının ardından Ekim ayı ortalarında ise resmi açılış ile birlikte hikaye başlangıç yapacaktır.

Basın bülteni.

 

Silkroad Online Private Sunuların Sonu Geliyor

GameGami yayınladığı resmi açıklamada mevcut olan Private sunucuların akıbeti için;

Şuan mevcut olan Private sunucular ile ilgili gerekli hukuki adımlar zaman içerisinde atılacaktır. Fakat hukuki adımlara geçmeden önce uyarı ve ikaz mekanizmasını çalıştırmayı planlıyoruz.

Private sunucu yoğunluğundan dolayı “Gerçek mi?” endişelerini sonuna kadar anlıyoruz. Bu nedenle Joymax ile birlikte bu konuda soru işaretlerini gidermek adına “tr.joymax.com” adresini oyunu açacağımız “silkroad.gamegami.com” adresine yönlendirdik. Sanırım bu aklınızdaki soru işaretlerini gidermenize yardımcı olacaktır.

Hazırlıklarımız son hızla devam ediyor. Planlanan zaman 2020 3.Çeyrek fakat daha önce yetişirse beklememiz için hiç bir sebep yok.

açıklamasında bulundu.Bu haberin tüm Silkroad Online severleri heyecanlandıracağı tartışılmaz.Bakalım geldiğinde ne gibi yenilikler olacak.Bu tür güncel oyun ve E Spor haberleri için sitemizdeki diğer konulara göz atmayı unutmayın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın