Apex Legends Cadılar Bayramı Etkinliğini Tanıttı - TRESPOR

Apex Legends Cadılar Bayramı Etkinliğini Tanıttı

 Apex Legends Cadılar Bayramı Etkinliğini Tanıttı
Okunuyor Apex Legends Cadılar Bayramı Etkinliğini Tanıttı

Apex Legends Cadılar Bayramı Etkinliğini Tanıttı.Apex Legends veri madencileri, oyunun yaklaşan Cadılar Bayramı etkinliği ve yeni Shadow Royale LTM hakkında yeni bilgileri açıkladı.

Apex Legends Cadılar Bayramı

Apex Legends leakers, oyunun yaklaşan Cadılar Bayramı etkinliğiyle ilgili daha fazla bilgi açıkladı. Shadow Royale adlı yeni bir sınırlı süreli mod (LTM), bu ayın sonlarında oyuna girecek. Veri madencileri, henüz piyasaya sürülmemiş bazı ürkütücü Cadılar Bayramı görünümlerini de açıkladı.

Veri madencileri , en son Aftermarket Collection etkinliğinin lansmanının ardından Apex Legends oyun dosyaları üzerinde çalışmaya başladı . Aftermarket etkinliği yayınlanmaya başladığından beri, sızan kişiler yaklaşan bir Cadılar Bayramı etkinliği, yeni bir sınırlı süreli oyun modu, Prowler petleri ve yeni görünümler yayınladı.

Yaklaşan LTM Shadow Royale, klasik Apex Legends dünyasını tersine çeviriyor. Shadow Royale, oyunda oynanabilir bir Efsane olan Revenant’ın Apex Oyunlarını devraldığını görüyor. LTM’nin önermesi, oyunun ana battle royale moduna çok benzer, ancak bir kez düşürüldüklerinde oyuncular gölge olarak geri dönecekler. Gölgeler silah tutamaz ve yalnızca belirli sayıda yeniden doğabilir. Shadow Royale koşunuz, ekibinizin her üyesi alaşağı edildiğinde sona erer.

Biast12 tarafından yayınlanan bilgilere göre, Shadow Royale’de gölgelerin ek yetenekleri olacak. Gölgeler duvara koşabilecek, çift zıplayabilecek, otomatik olarak sağlık kazanabilecek, bitiricilerden sağlık kazanabilecek, kapıları parçalayabilecek ve daha fazlasını yapabilecek. Gölgeler “acımasız uzun yakın dövüş menziline” sahip olacak ve düşmüş takım arkadaşlarını canlandırabilecek.

Veri madencileri ayrıca Prowler evcil hayvanları gibi görünen “gölge evcil hayvanların” yakında ekleneceğini de ortaya çıkardı. “Snorfles” veya “Lickypants” gibi bazı alışılmadık isimleri içeren uzun bir evcil hayvan adları listesi de ortaya çıktı. Bu evcil hayvanların tam amacı bilinmemekle birlikte, “kadronuzu doldurmak için verilen gölge evcil hayvan” açıklaması, Shadow Royale’de düşmüş takım arkadaşlarının yerini alabileceklerini öne sürüyor. Ayrıca, gölge evcil hayvanların dost ateşi yakmayacağını, ancak muhtemelen düşman Efsanelerine karşı savunmasız olacağını belirtmek gerekir.

Cadılar Bayramı etkinliği için rozetler ve diğer kozmetik eşyalar da sızdırıldı. Bunların hiçbiri henüz doğrulanmamış olsa da, veri madencisi Shrugtal , Loba, Bloodhound, Revenant, Bangalore, Caustic ve daha fazlası için Cadılar Bayramı temalı görünümler ortaya çıkardı. Nessy cazibesini korsan Cadılar Bayramı kostümü içinde gösteren yeni bir silah tılsımı da sızdırıldı.

Şu anda Apex Legends’ın yaklaşan Cadılar Bayramı etkinliği için onaylanmış bir başlangıç ​​tarihi yok. Satış Sonrası Koleksiyon etkinliği halen devam ediyor ve 20 Ekim’de sona erecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın