League of Legends Şampiyonu Seraphine Çıkış Tarihi

 League of Legends Şampiyonu Seraphine Çıkış Tarihi
Okunuyor League of Legends Şampiyonu Seraphine Çıkış Tarihi

League of Legends Şampiyonu Seraphine Çıkış Tarihi nihayet belli oldu.Aylar süren sızıntıların, ipuçlarının ve yaklaşan karaktere ‘ait’ benzersiz Twitter profil güncellemelerinin ardından, Riot nihayet vadide savaşacak bir sonraki şampiyona tam bir bakış attı.

League of Legends Şampiyonu Seraphine Yetenekleri

Pasif – Aşama Varlığı

Çevrenizdeki ruhların seslerini” kullanan Yıldızlı Gözlü Şarkıcı, her üç temel yeteneğin bir “yankı” yapmasına izin veren ve büyüyü ikinci kez otomatik olarak yapmasını sağlayan Sahne Varlığı adlı bir pasife sahiptir.

“Seraphine’in yaptığı her üç temel beceriden biri otomatik olarak ikinci kez kullanıldığında yankılanacak. Ek olarak, bir müttefikin yakınında bir yetenek kullandığında, bir Not oluşturacaktır. Her Not, ona normal saldırılarına daha fazla saldırı aralığı verir ve ek büyü hasarı vererek Notu tüketir. ”

Q – Yüksek Not

“Seraphine, hedefin eksik sağlık yüzdesi kadar artan büyü hasarı veren saf bir nota yansıtır.”

W – Surround Ses

“Seraphine, kendisine ve müttefiklerine hareket hızı ve bir kalkan kazandıran yakınlardaki müttefiklerini bir şarkıyla çevreler. Seraphine zaten korumalıysa, yakındaki müttefiklerini iyileştirebilir ve yanında kaç müttefik olduğuna bağlı olarak sağlığı geri yükleyebilir.

E – Düşüşü Bitir

Seraphine ağır bir ses dalgası çıkararak bir hattaki düşmanlara büyü hasarı verir ve onları yavaşlatır. Zaten yavaşlatılmış düşmanlar sabitlenir ve zaten köklenmiş düşmanlar sersemletilir.

R – Encore

“Seraphine sahneye çıkıyor ve düşmanları büyüleyen ve büyü hasarı veren büyüleyici bir güç yansıtıyor. Vurulan herhangi bir şampiyon (müttefikler dahil) performansın bir parçası haline gelir, yetenek menzilini genişletir ve müttefiklere maksimum Not verir. ”

Seraphine Çıkış Tarihi

Aylarca süren spekülasyonlardan sonra, oyuncular nihayet yeni şampiyonu çok yakında test ederek müzik yeteneklerinin Rift’in tonunu değiştirip değiştiremeyeceğini görebilecekler.

Seraphine, 13 Ekim’de Açık Beta Ortamında (PBE) Rift’i almaya hazırlanıyor ve kısa süre sonra 29 Ekim‘de resmi olarak canlı sunuculara girecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın