En Popüler TFT Şampiyonları ve Öğeleri Açıklandı

En Popüler TFT Şampiyonları ve Öğeleri Açıklandı

En Popüler TFT Şampiyonları ve Öğeleri Açıklandı. Riot Games, Riot’a Sor’un son bölümünde Teamfight Tactics’in Galaxies Setindeki en popüler şampiyonların, öğelerin ve özelliklerin bir listesini yayınladı.

En Popüler TFT Şampiyonları

Teamfight Tactics’in dördüncü seti olan Fates, nihayet 10.19 Yaması’nda geldi ve oyuncular , oyun içinde ustalaşacak yepyeni bir şampiyonlar ve özelliklere sahip.

Ancak, TFT: Keşfedilecek Fates’te bol miktarda yeni içerikle geliştiriciler, Galaxies Setinde işe yarayan en popüler şampiyonları, öğeleri ve özellikleri ortaya çıkardı.

18 Eylül’deki en son ‘Riot’a Sor’ blog gönderisinde , TFT Insights Analisti Riot Benobo, oyuncuların sadece hangi seçimleri seçeceğini vurgulayan istatistiklerin tam listesini paylaştı.

Teamfight Tactics: Fates, 10.19 yamasının ardından yayında!

Akıllı Teamfight yarışmaları, Teamfight Tactics’te maçlarınızı kazanan şeyler olsa da, bireysel şampiyonlar sizi öne geçirmede büyük bir rol oynayabilir.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Ashe ve Wukong, üçüncü Set boyunca birden fazla meta kompozisyona iyi uydukları için TFT Galaksilerinde en popüler iki seçim olarak kaldılar.

Popüler TFT şampiyonlarının tam listesini aşağıda altın fiyatına göre bulabilirsiniz.

Galaksiler orta set güncellemesinden önce

  • 1 Altın: Malphite
  • 2 Altın: Blitzcrank, Shen
  • 3 Altın: Ashe, Vi, Ezreal
  • 4 Altın: Wukong, Kayle
  • 5 Altın: Miss Fortune

Galaksiler orta set güncellemesinden sonra

  • 1 Altın: Jarvan IV
  • 2 Altın: Rakan
  • 3 Altın: Ashe, Jayce
  • 4 Altın: Wukong
  • 5 Altın: Gangplank ve Thresh
Wukong ve Ashe, Galaksilerdeki en popüler iki şampiyondu.

En popüler TFT Özellikleri

Set 3’teki Özellikler ve Sınıflara gelince, Benobo, en popüler bireysel özelliklerin “2-Chrono ve Mercenary” olduğunu ve daha sonra büyük orta Set güncellemesinden sonra “2-Chrono ve 2-Öncü” olduğunu açıkladı.

6 parçalı özelliklere gelince, TFT oyuncuları oyunlarını kazanmak için 6’lı Blademaster katmanına yerleştiler ve son olarak 9 parçalı özellikler için tam Karanlık Yıldız ve tam Yıldız Muhafızı kompozisyonları Galaksiler’de hüküm sürdü.

Kılıç Ustaları, TFT Galaksilerinde de popüler bir özellikti.

En popüler TFT Eşyaları

Galaxies Setindeki eşyalara gelince, Infinity Edge ve Guardian’s Angel TFT sezonu boyunca açık ara en popüler eşyalardı.

Üçüncülük için verilen savaş, Guinsoo’nun Rageblade’in özellikle Kayle ile çokça kullanıldığını gördü, ancak Seraph’s Embrace, The Winged Protector ve diğer Valkyrieler oyundan kaldırıldıktan sonra Set’in ikinci yarısını devraldı.

Ancak, en popüler öğeler olmasına rağmen, Galaksilerde çok daha yüksek kazanma oranına sahip olan Red Buff, Morellonomicon, Ionic Spark ve daha fazlası gibi başka öğeler de vardı.

Riot, hangi şampiyonların ve eşyaların oyuncuların bu sezona çekildiğini görmek için Fates’teki popüler setleri izlemeye devam edecek, ancak Set daha yeni başlarken, muhtemelen henüz keşfedilmemiş birçok yeni taktik olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu