Brawl Stars Elmas Kazanma Yöntemleri

Son zamanların en popüler oyunları arasında yerini alan Brawl Stars elmas ları kazanmak için ne yapmak gerekiyor bu yazımızda ele alacağız.Bilindiği üzere Brawl Stars strateji ve savaş oyunudur.Bu tür oyunlarda başarılı olabilmek için ihtiyacımız olan şey ise güçlü bir karaktere sahip olmaktan geçiyor. Peki Brawl Stars Elmas kazanma yöntemleri nelerdir,nasıl daha fazla elmas kazanılır? gelin hep birlikte inceleyelim.

Brawl Stars Elmas Kazanma

Brawl Stars bir savaş ve strateji oyunudur. Dolayısıyla oyunun daha keyifli hale gelebilmesi için elmas ile karakteri güçlendirmek gerekir.Karakteri güçlendirmek,gerekli item ve level seviyeleri atlamak için elmasa ihtiyaç duyuluyor.Oyun içi elmas satın alma mevcut ancak her oyuncunun Brawl Stars elması na ayıracak bütçesi olamayabiliyor.

Oyun  içerisinde ücretsiz elmas kazanma seçeneği de mevcut.Elmas kazanabilmek için çeşitli görev ve adımları yapmanız,gün içerisinde yeni eklenen görevleri takip etmeniz gerekiyor.Bu durum ise Brawl Stars oyuncularının pek tercih ettiği bir seçenek olarak karşımıza çıkmıyor.

Brawl Stars Elmas Kazanma Hilesi Gerçek Mi?

Brawl stars severlerin büyük bir çoğunluğu kısa sürede daha fazla elmas sahibi olmanın yöntemlerini ararken, çoğu zaman hesaplarının çalındığı ya da cihazlarına virüs bulaşması gibi sorunlar ile karşılaşmakta.Oyunun dünya üzerinde birçok kitlesinin olması daha kolay elmas kazanma yöntemlerinin araştırılmasında büyük rol oynuyor.3.part yazılım ve programlar ile Brawl stars  elması kazanılabilse de biz bunu sizlere kesinlikle önermiyoruz.

Oyun yapım şirketi,sürekli yapmış olduğu yeni güncellemeler ile 3.part uygulama kullanan kişileri tespit edip cezalandırmakta.Belki de aylarca emek verdiğiniz bir oyunu sırf daha hızlı kazanç sağlayabilmek için riske atmanızı kesinlikle önermiyoruz.

Brawl Stars Elmas Kodu Oluşturma

Oyun içi satın alımlarda ödeme yapıldığında otomatik olarak bir elmas kodu oluşturuluyor.Geçtiğimiz günlerde Alman bir Brawl Stars oyuncusunun bulmuş olduğu yöntem ile tek bir satın alma ile birlikte binlerce kod oluşturula biliyordu. Yapım şirketi bu açığı kapattığını söylese de hala bu yöntemi uygulayan oyuncular mevcut.

Android ve İOS Marketlerde Brawl Stars elmas kodu oluşturma adı altında birçok uygulama mevcut.Deneme yanılma yöntemi ile bu programlar üzerinden bedava brawl stars kodu almayı deneyebilirsiniz.

Brawl Stars Kartları Nasıl Kazanılır?

Kartlara sahip olabilmek elmas kazanmaktan çok daha kolay olduğunu söyleyebiliriz.Çeşitli yabancı oyun forumları üzerinden günde binlerce kişi Brawl Stars kartları kazanabiliyor.Türkçe kaynak pek yok ancak basit bir yabancı dil ile forumlara göz atarak sizde sahip olabilirsiniz.

Bedava Brawl Stars Hesapları 2020 (Güncel)

Alman Menşei’li bir oyun forumunda güncel olarak bedava brawl stars hesapları paylaşılmakta.Bizlerde siz takipçilerimiz için hesapların kullanıcı adı ve şifreleri paylaşmak istedik.Hesaplar sürekli güncellenecektir. Eğer şifresi değiştirilmiş uyarısı alıyorsanız gün içerisinde tekrar kontrol ederek bedava brawl stars hesabına ulaşabilirsiniz.

Qulinance        151561sA*

powermergen       mergeN_Power22

maxkatlins         hubralila_1

aquamens_432    Rm9p28hruf

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu