Final Fantasy 16 Resmen Açıklandı!

 Final Fantasy 16 Resmen Açıklandı!
Okunuyor Final Fantasy 16 Resmen Açıklandı!

Final Fantasy 16 Resmen Açıklandı.Square Enix, ikonik serilerindeki bir sonraki bölümü yayınladıktan sonra, yeni nesil alıcıların dört gözle bekleyecekleri büyük bir ürün var.

Final Fantasy 16

Aylarca süren heyecan ve spekülasyonların ardından, Square Enix nihayet Final Fantasy 16’nın kapağını kaldırdı . Saygıdeğer JRPG serisinin bir sonraki ana hat girişi, bizi daha fazlasını istemeye bırakan etkileyici bir fragmanla bugünün PlayStation 5 vitrininde gösterildi.

Uzun sinematik fragmana dayanarak, Hiper-gerçekçilik ve fantezinin karışımından uzaktaki ortama kadar tüm olağan Final Fantasy özellikleri burada, ancak oyunun ana hamlesi henüz tam olarak net değil. Bununla birlikte, bu oyun, görünümden, serinin “fantezi” yönüne daha çok eğiliyor. Estetik açıdan franchise’daki eski başlıkları çok anımsatıyor.

Final Fantasy 16, biraz sürpriz olarak gelen bir PlayStation 5’e özel olacak. Son birkaç ana hat oyununun eşzamanlı lansmanı düşünüldüğünde, bunun çok oyunculu bir olay olacağı güvenli bir varsayım gibi görünüyordu. Muhtemel alıcılar, şimdi yeni nesil konsol tercihleri ​​hakkında iki kez düşünmüş olabilirler.

Otuz yılı aşkın bir süre sonra, Final Fantasy hala güçlü ve piyasadaki en çok satanlardan biri olmaya devam ediyor. Birçoğu için yeni bir girişin duyurulması, yeni bir konsol neslinin resmi olmayan başlangıcını işaret ediyor. Bu fragmanla Square Enix, aynı hırslı, büyük bütçeli heyecanları bu yeni on yıla iyi bir şekilde sunma kararlılığını resmen teyit ediyor.

FF 16 , yakın gelecekte PlayStation 5’e ve PC’ye geliyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın