Borderlands 3 Ücretsiz Yeni Nesil Yükseltmesi Onaylandı! - TRESPOR

Borderlands 3 Ücretsiz Yeni Nesil Yükseltmesi Onaylandı!

 Borderlands 3 Ücretsiz Yeni Nesil Yükseltmesi Onaylandı!
Okunuyor Borderlands 3 Ücretsiz Yeni Nesil Yükseltmesi Onaylandı!

Borderlands 3 Ücretsiz Yeni Nesil Yükseltmesi Onaylandı.Borderlans 3 yeni DLC açıklandı.Mevcut sahipler için ücretsiz PS5 ve Xbox Series X ve S sürümleri yükseltilecek.

Borderlands 3 Yeni DLC

Gearbox Software ve 2K, beğenilen Borderlands devamı için yeni içerik ve yeni nesil planları duyururken, Borderlands 3 hayranlarının 2020 ve sonrasını dört gözle bekleyecekleri çok şey olacak.

Şirketin PAX Online 2020 vitrininde duyurulan Gearbox, Borderlands’in hem PS5 hem de Xbox Series X’e geleceğini doğruladı.Ve, mevcut nesil konsollarda oyuna sahipseniz, ilgili yeni nesle ücretsiz yükseltme alabileceksiniz.

Yeni nesil sürümler, tek oyunculu her iki yeni nesil sistemde 4K çözünürlükte 60 fps’de çalışacak.Yeni nesil sürümlerin gelişi, PS4 ve Xbox One oyuncularına ücretsiz bir yama aracılığıyla sunulacak istenen iki özelliği de getirecek: Dört oyunculu bölünmüş ekran ve iki oyunculu ortak modda dikey bölünmüş ekran yapma seçeneği.

Bu arada, Gearbox da bu yılın ilerleyen günlerinde ek DLC’nin geleceğini doğruladı. Bir sonraki ücretli DLC, sezon geçişinin parçası olan kampanya DLC‘lerine benzemeyecek olsa da, hem yeni bir oyun modu hem de her Vault Hunter için yeni bir yetenek ağacı içerecek, bu da yeni Aksiyon Becerileri anlamına geliyor.

Gearbox, FL4K’nın kalkanlara ve hayatta kalmaya odaklanan daha savunmacı bir yetenek ağacı olan yeni Tuzakçı yetenek ağacını sergilerken, FL4K’nın yeni Aksiyon Becerisi Yerçekimi Kapanı. Bu fırlatılabilir tuzak, düşmanları yere çarpmadan önce gökyüzüne gönderir. FL4K ayrıca yeni bir evcil hayvan seçeneğine sahip olacak: Hyperion Loaderbot, diğer bir uzak mesafeli ION Loader, daha yakın mesafeli BUL Loader ve ateş gücü odaklı WAR Loader’a göre özelleştirilebilir.

Gearbox, piyasaya sürüldüğünden bu yana, en son Psycho Krieg ve Fantastic Fustercluck DLC dahil olmak üzere, Borderlands 3 sezon geçişinin bir parçası olarak birkaç DLC genişletmesi yayınladı .

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın