Basit Yone Yetenek Hilesi-Yone Oynanış Rehberi

Basit Yone Yetenek Hilesi

Riot, Yone’u League of Legends’ın 150. şampiyonu olarak onayladı.Oyuncular, suikastçının yetenekleri ile ekstra bir avantaj sağlayan benzersiz bir açık keşfettiler.

Basit Yone Yetenek Hilesi

Yasuo’nun kardeşi Yone, 10.15 güncellemesindeki Lillia’yı takiben Ruh Çiçeği etkinliğine eklenen ikinci yeni şampiyon olacağını açıkladıktan sonra 10.16 yaması ile Sihirdar Vadisi’ne gelecek.

Riot, 24 Temmuz’da karakteri ve yeteneklerini sinematik bir fragmanla tam olarak açıkladı.Yone,PBE server’ın da deneyimlenebiliyor.

Şampiyon beta sunuculara eklendikten kısa bir süre sonra, Yone’un ‘E’ yeteneğiyle ilgili kolay bir hile bulundu. Yone E yeteneği, maç sırasında temel olarak bir yerden başka bir yere ışınlanabiliyor.

“Özgür Ruh” olarak adlandırılan E yeteneği, Yone’un Ekko’nun ultisine benzer şekilde orijinal konumuna geri dönmeden önce bir ruh formuna girmesine ve vücudunu beş saniye geride bırakmasına izin veriyor.

Youtuber Vandiril, Yone’un ruh formu ile benzersiz olasılıkların bazılarını paylaştı ve bulunduğu konumdaki kaynakları kaçırmak zorunda kalmadan başka bir yere ve geri hızla ışınlanabileceğini vurguladı.

Baron geri çağırma özelliğine sahip Yone oyuncularının da bu hileyi kullanabileceği ve harita üzerindeki baskıyı korurken herhangi bir ürünü hızlı bir şekilde satın almak için mağazaya geri dönebileceği ortaya çıktı.Işınlama sonra sadece kısa bir pencere var, bu yüzden Yone, ruh formundan çıkarılmadan önce hasarı gidermek veya ürün satın almak için sınırlı zamana sahip olacak.

Akali’nin E ve Ekko’nun R gibi diğer şampiyonlar için daha önce de belirtildiği gibi benzer hileler bulundu, ancak  ustalaşması zor olabileceğinden, Yone’un yeteneğinin 5 Ağustos’taki tam sürümü için de değişmeden kalması oldukça olası gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu