LoL İade Hakkı Nedir-Ücretsiz İade Hakkı Nasıl Alınır?

LoL İade Hakkı Nedir-Ücretsiz İade Hakkı Nasıl Alınır?

Bu yazı da sizlere lol iade hakkı nedir ve ücretsiz iade hakkı nasıl alınır aktaracağız. Riot, artık her yeni yıl için ücretsiz olarak 1 iade hakkı tanımlıyor. Daha önceki 3 iade hakkını kullandıysanız yeni 1 tane almak için ne yapmanız gerekiyor gelin detaylı bir şekilde inceleyelim.

LoL İade Hakkı

İade hakkı, daha önce Riot Point(RP) ile almış olduğunuz kostüm veya şampiyonların iade edilerek harcadığınız RP’lerin hesaba tekrar tanımlanmasına denir. Her oyuncunun 3 adet iade hakkı bulunur, bu hakları dolduran oyuncular para yatırarak aldığı hiçbir şeyi tekrardan iade edemezler.

Riot 2020’de her oyuncuya ücretsiz 1 adet iade hakkı tanımladığını duyurdu. Tabii ki geri iade etmeninde kuralı bulunuyor. League of Legends oyununa para yatırarak almış olduğunuz ürünleri iade edebilmek için 90 gün süreniz var. Satın alma işleminin üzerinden 90 gün geçtiyse, maalesef iade edemiyorsunuz.

Daha önce 3 iade hakkınızı da kullandınız ve LoL kostüm iade etme işlemi yapmak istiyorsunuz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar;

  1.  İlk olarak Buraya tıklayın.
  2. Ardından Riot hesabınız ile giriş yapın.
  3. Link üzerinden hesaba giriş yaptığınızda eğer daha önceki iade haklarından en az birini kullandıysanız hesabınıza otomatik olarak 1 hak daha tanımlanacaktır.

3 iade hakkı da bulunanlar için maalesef 4. bir hak tanımlanmayacaktır. Ücretsiz iade hakkından yararlanmak için tanımlanan haklardan birini kullanarak 1 hak daha edinebilirsiniz.

LoL İade Hakkım Olup Olmadığına Nasıl Bakarım?

Kaç iade hakkınızın bulunduğunu bilmiyorsanız buna LoL_Client üzerinden bakabilirsiniz. Hakları kontrol etmek için;

  1. League of Legends istemcisi ile oturum açın.
  2. Sağ üst köşeden Mağaza sekmesine tıklayın.(Rp ve Mavi özlerin solunda)
  3. Yine sağ kısımdan Hesap sekmesine tıklayın.(RP Satın Al’in 2 sağındaki kısım)
  4. Açılan pencerede sol kısımdan Satın Alma Geçmişi tıklayın.
  5. Yine sol kısımda Kalan İadeler olarak kaç iade hakkınızın olduğunu görebilirsiniz.

Eğer kalan iadeler kısmında 3 yazıyor ise, maalesef 4.bir iade hakkı alamazsınız. Lol iade bileti 2020 nasıl alınır aktardık. Dilerseniz sitemizde bulunan diğer kategorilere de göz atarak oyunlar hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan veya  merak ettiğiniz her türlü konuyu yorumlar kısmından bizlere iletmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu