Seraphine Saldırı Menzili Bir Hayli Fazla!

Seraphine Saldırı Menzili Bir Hayli Fazla!

Seraphine Saldırı Menzili Bir Hayli Fazla!Seraphine League of Legends yolculuğuna sağ ayakla başlamamış olabilir, ancak gerçek şu ki, pasif yeteneğini kullanırken tamamen orantısız bir menzil de dahil olmak üzere sunabileceği bazı ilginç mekaniklere sahip olmasıdır.

Seraphine Saldırı Menzili

Seraphine , uzun zamandır en tartışmalı League of Legends şampiyonlarından biridir. Topluluk, Riot Games’i bir “Sona 2.0” yaparak kendini kopyalamakla suçladı.

Bu, herkesin şampiyonun yüzey değerine daha fazla dikkat etmesine ve gerçekte neler yapabileceğine çok az dikkat etmesine neden oldu. İki pasif yeteneği de göz ardı edildi ve PBE’ye gelişiyle birlikte, tüm Seraphine’in Rift’te sunduğu kitin özellikle bir özelliği etkileyici ..

Seraphine’in her üç kullanımda bir büyüyü ikiye katlamasına izin verir. Riot, bu yeni şampiyonun müttefiklere yakın bir yerde oynamanın daha iyi olduğunu göstermesini istediklerini ve W ile iyileştirme ve kalkan yapma ya da bir ortağın üzerinde gezinirken R menzilini genişletme yeteneğinin ötesinde, Seraphine olduğunu söyledi. müttefiklerinin üzerine müzikal ‘notlar’ koyabilir .

Bu notlar, Seraphine yakınlarda normal bir saldırı uyguladığında tüketilen ve hem ekstra hasar hem de ek menzil sağlayan bir tür yığın. En tanınmış Lig teorisyenlerinden biri olan Vandiril,  müttefiklerin yakınlığı ve not birikimi en üst düzeye çıkarılırsa, bu ekstra aralığın ne kadar önemli olabileceğini gösteren bir video yükledi.

Videoda da görebileceğiniz gibi Seraphine, Dragon’a veya Baron Nashor’a çukurun dışından saldırabilir , hatta görüş alanı dışından kulelere bile vurabilir .

Rekabetçi bir oyunda bunu yeniden üretmek kolay olmayabilir, ancak gerçek şu ki, bazı kuşatma yapılarında, Seraphine’in o kadar uzaktan vurma yeteneği oldukça etkili olabilir. Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu