CS GO CROSSHAIR DEĞİŞTİRME

Bugünkü yazımız CS GO crosshair hakkında olacak. Fakat bu sefer Crosshair‘den bahsedeceğim. Öncelikle size crosshair nedir? Crosshair Türkçe haliyle nişangah silahımızı nereye doğrulttuğumuzu tam olarak bize gösteren noktadır. Bu bir nokta olabilir, kare olabilir oyuncudan oyuncuya değişebilir Crosshair’ınızı rahatça seçmeniz için oluşturulmuş Steam Atölyesinden bulabileceğiniz odalar var. Bu odalarda profesyonel oyuncuların kullandığı onlarca crosshairi bulabilirsiniz. Ya da büyük ekranda bulunan düz crosshair ayarlarından birini seçebilirsin. Fps değerleriniz iyi, ping değerleriniz iyi ama hala oynayışınızdan memnun değil misin, işte çözümün burada olabilir.

CS GO CROSSHAIR ATOLYESİ

Paylaşacağım atölye linkine abone olarak kendi Steam hesabınıza bağlamış olacaksınız. Bağlı olan odayı ise CS GO içerisinden kolaylıkla açacaksınız.

Steam Atölye Linki: Buraya tıklayarak bahsettiğim Atölyeye abone oluyoruz.  Atölye Linki

Daha sonrasında bu sayfada alt kısıma gelip ”ABONE OL” butonuna tıklıyoruz.

Abone olduk ve bu oda bizim atölyemize eklendi. Alt taraftaki indirmeler kısmına tıklayarak indirme ekranında ”Steam Atölye Öğesi” adı altında CS GO üzerinde bir indirme yapıldığını görebilirsiniz. İşte bu odanın CS GO’ya ekleniyor olduğunu gösteriyor.

Şimdi CS GO’ya giriyoruz ve sol tarafta oyna kısmına basıyoruz. Üst taraftaki menüye basarak açılan seçeneklerden ”Atölye Haritaları” kısmına basıyoruz. Burada açılan kısımda eklediğim ”crashz crosshair” odasını buluyoruz, tıklıyoruz ve başlat diyoruz.

Daha sonra harita yükleme ekranı geliyor. Ve haritamız açıldı. Onlarca Crosshair karşımızda istediğinizin üzerine gidip ateş ediyorsunuz ve  ayarınız değişiyor. Bir kez üzerine ateş ettikten sonra daha ayara gerek kalmadan direkt çıkabilirsiniz, otomatik kaydetmiş oluyor.

Gördüğünüz gibi onlarca crosshair karşımızda ve istediğimizin üstüne ateş edip seçiyoruz.  Seçtiğimiz crosshair acaba nasıl  diyorsanız yan  tarafta  bulunan  antreman  alanında  botlar  üzerinde  deneyerek  karar  verebilirsiniz.

Umarım hazırladığım rehber işinize yarar, daha iyi bir oyuncu olursunuz. Yaptığımız bu ayarlardan sonra sabırla oynamaya ve antrenman yapmaya devam edin. Eğer önceden değiştirmediyseniz, belli bir zaman sonra bu oyuncudan oyuncuya değişebilir, fakat yine de oynayışınızda ki değişikliği farkedeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu