Cs Go Mekan Başlatılıyorda Kalıyor Hatası 2020

CS GO oynarken  ”Mekan Başlatılıyorda Kalma” hatası canımızı sıkıyor. CS GO oynarken rekabetçi girdiğimizde harita yüklenirken altta yazan ”Mekan Başlatılıyor” ekranında kalıyor ve oyuna giremiyoruz. Dust2 girerken mekan başlatılıyorda kalıyor olabilirsiniz. Ya da herhangi bir haritada rekabetçi maç girerken mekan başlatılıyor kısmında kalarak bu sorunu yaşayabilirsiniz. Peki Cs Go Mekan Başlatılıyorda Kalıyor hatası nasıl çözülür? Cs Go Mekan Başlatılıyorda Kalıyor sorununu nasıl çözeriz?

Cs Go Mekan Başlatılıyorda Kalıyor Hatası aldığımız zaman bilgisayarı değişme vakti mi geldi? Virüs mü bulaştı? Acaba vac ban mı yedim diye düşünebiliyor oyuncular. Hatta aldığımız hatalardan birisi de ”Cs Go vac oturumunuzu doğrulayamadı’‘ hatası oluyor. Ben de zamanında CS GO oynarken mekan başlatılıyorda kalma sorunu yaşamıştım. Mekan başlatılıyorda kalma hatamı ise aşağıda uyguladığım adımlar ile kolayca çözüp oynamaya devam ettim.

[irp posts=”1945″ name=”CS GO AIM GELİŞTİRME TEKNİKLERİ”]

Cs Go Mekan Başlatılıyorda Kalıyor Çözüm

Sıra sıra verdiğim adımları atlamadan yaparsanız bir daha ”Cs Go Mekan Başlatılıyorda Kalıyor Hatası” almazsınız. Bu hatayı çözüp rekabetçide eğlenmeye devam edebilirsiniz. İşte Cs Go Mekan Başlatılıyorda kalıyorsanız uygulamanız gereken adımlar aynen şöyle:

1. Ağ Bağlantınızı Kontrol Etmek:

Çoğu oyuncunun bu hatayı internetten aldığı aklına gelmeyebilir ancak bu da bir çözüm yolu olabilir. En basitten en genele kadar çözüm yollarını izleyip sorunumuzu çözeceğiz. Belki de harita internet hızımızdan dolayı yüklenmiyor.

2. Arkada Çalışan Programlar:

CS GO oynarken arkada çalışan programlar ekstra ram yiyerek bilgisayarınızı yoruyor olabilir. Bu ekstra ram yeme ve bilgisayarınızı yorma işlemi haritanın yüklenememesine neden oluyor ve siz mekan başlatılıyor ekranında kalıyor olabilirsiniz. Bu yüzden oyuna girmeden arkada çalışan programları kontrol edin, gereksiz yere çalışan programları kapatın.

3. Oyun Dosyalarını Doğrulamak:

Belki de listemizdeki en işe yarayan çözüm bu seçenek olacak. CS GO oynarken aldığımız hataların çözümleri için hazırlanan listelerde genellikle oyun dosyalarını doğrulamak seçeneğini görebiliriz. Mekan başlatılıyor hatanızda da Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulamak işe yarayabilir. Oyun dosyalarını ise şöyle doğrulayabilirsiniz.

  1. Steam’a giriş yapıp, kütüphane bölümüne geçiş yapın.
  2. Sol menüden CS GO üzerine sağ tıklayın.
  3. Açılan menüden özellikler’e basın.
  4. Karşınıza gelen ekranda üst kısımdan ”Yerel Dosyalar” sekmesine geçiş yapın.
  5. Ve altta bulunan ”Oyun Dosyalarını Doğrula” seçeneğine basın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu