Microsoft Flight Simulator VR Desteği Steam'e Geliyor - TRESPOR

Microsoft Flight Simulator VR Desteği Steam’e Geliyor

 Microsoft Flight Simulator VR Desteği Steam’e Geliyor
Okunuyor Microsoft Flight Simulator VR Desteği Steam’e Geliyor

Microsoft Flight Simulator, Steam’de piyasaya sürülecek ve bu yıl ücretsiz bir güncellemenin bir parçası olarak VR desteği ile geliyor.

Microsoft Flight Simulator VR Desteği Steam

Bir basın toplantısı sırasında Microsoft Flight Simulator başkanı Jorg Neumann “PC için Microsoft Flight Simulator HP Reverb G2 aracılığıyla VR’yi destekleyecek. VR desteği çıkış tarihinden daha sonra sunulacak.”Xbox bloğunda  oyunun başlangıç ​​gününde Steam’e ve şu anda beta olan PC için Windows 10 ve Xbox Game Pass’a geleceği açıklandı.

Neumann, Eurogamer’a VR desteğinin daha sonra Reverb G2’nin ötesinde diğer kulaklıklara geleceğini söyledi. Neumann, Eurogamer’e verdiği demeçte,” bunu tüm cihazlara – tüm yaygın olanlara getireceğiz ” dedi. “Bundan sonra sadece birkaç ay daha sürecek.”VR simülatörü Jorg Neumann bir basın brifingi sırasında ortaya çıktı. Xbox blogunda eşlik eden bir gönderide, oyunun lansman gününde Steam’e ve şu anda beta sürümünde olan PC için Windows 10 ve Xbox Game Pass’a geleceği açıklandı.

Aynı brifing sırasında Neumann, Microsoft Flight Simulator’u önümüzdeki yıllarda daha fazla özellik ve daha fazla uçakla “sürekli değişen, sürekli gelişen bir platform” olarak nitelendirdi.

Microsoft Flight Simulator’ın 37.000 Havaalanları

Yeni Microsoft Flight Simulator 2020’de toplamda 32 adet havaalanı olacak.Ücretsiz dünya güncellemeleri her iki ila üç ayda bir gelecek ve özel havaalanları ve görevlerle dünyanın belirli bir alanına odaklanacaktır.Güncellemeler ile oyuna helikopter gelebileceği de tartışmalar arasında.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın