Steam Oyun Festivali Sonbahar Sürümü Başladı! - TRESPOR

Steam Oyun Festivali Sonbahar Sürümü Başladı!

 Steam Oyun Festivali Sonbahar Sürümü Başladı!
Okunuyor Steam Oyun Festivali Sonbahar Sürümü Başladı!

Steam Oyun Festivali Sonbahar Sürümü Başladı! Etkinlik 7-13 Ekim arasında devam edecek.Evinizin rahatlığında bir dizi oyun demosu oynamaya hazır olun.

Steam Oyun Festivali Sonbahar Sürümü

Steam Oyun Festivali, tamamen Steam’de barındırılan etkinlik, 7 Ekim ile 13 Ekim arasında yeni çıkan ve gelecek oyunların demolarını ücretsiz oynamanıza izin verecek.Geçen Aralık ayında Geoff Keighley’in Oyun Ödülleri ile birlikte başlatılan ilk Oyun Festivali’nin ardından, format çoğunlukla aynı kaldı – 7 ve 13 Ekim tarihler arasında Steam’de oturum açın ve yüzlerce ücretsiz demoya erişin!

Aşağıdaki videoda Festivalin öne çıkan oyunlarından bazılarının önizlemesine göz atabilirsiniz.

Sonbahar etkinliği, Steam’de şu an ile 1 Mayıs 2021 arasında piyasaya sürülmesi planlanan oyunların demolarını gösterecek. Büyük oyun etkinlikleri deneyimleyebilmek için en iyi şans.Pratik yapın ve takip edilecek yeni oyunlar keşfedin.

Şubat 2021 ve Haziran 2021 için başka Steam Oyun Festivali etkinlikleri geçici olarak planlanmaktadır , bu nedenle bunların 2020’den sonra bile düzenli bir etkinlik olmaya devam etmesini bekleyebiliriz . Sonbahar Festivali’nin başlangıcı için bir hatırlatıcı oluşturmak için buradaki resmi Steam sayfasına göz atın .

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın