Bus Simulatör Pc ‘den Nasıl Oynanılır?

 Bus Simulatör Pc ‘den Nasıl Oynanılır?
Okunuyor Bus Simulatör Pc ‘den Nasıl Oynanılır?

Araba oyunu sevenlerin son zamanlardaki gözdesi olan Bus Simulatör Pc üzerinden de oynanabiliyor. Oyunda otobüs firması kurarak şehirler arası seyahatlere çıkabilir,şirket ismi belirleyebilir ve hatta şoförlere kadar kendiniz tasarlayabilirsiniz.Peki Bus simulatör bilgisayardan oynamak için ne yapmak gerekir? gelin detaylara birlikte göz atalım.

Bus Simulatör Oyunu

Oyuna başlarken ilk olarak bir şirket oluşturuyoruz.Kendi profil resminizi, şirket adınızı ,logonuzu ve şoför adını belirlemeniz gerekiyor.Şirket oluşturma işlemini tamamladıktan sonra sefere çıkabilmek için eğitim turunu tamamlamanız gerekiyor.Eğitimde sizi verilen talimatları doğru bir şekilde yerine getirdiğiniz takdir de şehirler arası sefer maceranız başlıyor.

Seferler kısmından güzergahı,bilet fiyatları ve ikramları belirleyebiliyorsunuz.Tüm detayları belirledikten sonra biletler satışa çıkıyor ve otobüs yeterli yolcu sayısına ulaşınca seyahat başlıyor.

Bus Simulatör Oyununu telefon veya tabletten kontrol etmek biraz zor ve elinizin alışması gerekli.Yüksek hızlara ulaşıldığında aracı kontrol edebilmek için oyuna alışmanız gerekli ancak Bus Simulatörü bilgisayardan oynama yı tercih ederek daha zevkli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Bus simulatör Pc ‘den Oynama

Bunun için GameLoop yada Bluestacks programlarını indirmeniz gerekli.GameLoop kullanımı hakkında bilgiye sahip değilseniz GameLoop Nasıl Kullanılır konumuza göz atabilirsiniz.Bilgisayara indireceğiniz 2 programında çalışma mantığı aynıdır.Program bilgisayar üzerinden android tabanlı oyunları oynamanıza olanak sağlar.

Otobüs simulatör oyunu pc den oynamak için BURADAN indirebilirsiniz.

Bus Simulatör  PC için Sistem Gereksinimleri Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri 64 Bit
  • İşlemci: 3.3 GHz Intel Core i3 veya 3.2 GHz AMD Phenom II X4
  • Bellek: 6 GB RAM ve üzeri
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 veya AMD’nin muadil sürümü
  • DirectX: Sürüm 11.
  • Bellek: 6.5 GB. kullanılabilir alan boş alan


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın