Yeni LoL Şampiyonu Seraphine Gizemli Teaser’ı Ortaya Çıktı!

 Yeni LoL Şampiyonu Seraphine Gizemli Teaser’ı Ortaya Çıktı!
Okunuyor Yeni LoL Şampiyonu Seraphine Gizemli Teaser’ı Ortaya Çıktı!

2020 Dünya Şampiyonası öncesinde çıkması beklenen yeni lol şampiyonu Seraphine için gizemli yeni teaserlar, geçtiğimiz haftalarda garip Twitter ve Instagram hesaplarında görünmeye başladı.Seraphine,152. League of Legends şampiyonu olarak çıkması bekleniyor.

Yeni LoL Şampiyonu Seraphine

League of Legends şampiyonu 152 hakkında çok az şey biliniyor. Brezilyalı yayıncı Streamie’nin bu ayın biraz başlarında ortaya çıkardığı içeriden sızıntılar sayesinde Sezon 10’un bir sonraki şampiyonunun “sansasyonel bir büyücü” olacağını zaten biliyoruz. Bunun dışında gidecek pek bir şey yok.

Sosyal medyada ortaya çıkan gizemli yeni teaser’lar kesinlikle bu geliştirme başlığıyla aynı çizgide görünüyor.  Hesaplar, Twitter ve Instagram’da “@seradotwav” kullanıcı adıyla”Seraphine” adı altında listelenmiş.

Seraphine teaserları gizemli Twitter ve Instagram hesaplarında görünmeye başladı.

Seraphine teaserları gizemli Twitter ve Instagram hesaplarında görünmeye başladı.

Seraphine, sosyal medyadaki tüm biyografilerinde “büyük hayalleri olan” bir “hevesli söz yazarı ve yapımcı” olarak tanımlanıyor. Sızıntılarla aynı çizgide olan şampiyonun “sansasyonel” doğası onun müzikal yeteneklerinden kaynaklanıyor.

Seraphine ayrıca bir Soundcloud profilinde “seradotwav” adı altında bir dizi müzik parçasını kaydetti. İlk kapağı, Universal lisansına sahip olan Ary’nin “Childhood Dreams” adlı eseridir – Riot’un Worlds için ortak olduğu aynı şirket.

Seraphine şimdilik sadece New York’ta hevesli bir müzisyen gibi görünmesini sağlayan durum güncellemeleri yayınlıyor.Yeni lol şampiyonu Seraphine şimdiden Twitter hesabında 14.000’den fazla takipçiyi topladı bile.

Seraphine, 2020 Dünya Şampiyonası Sırasında Görücüye Çıkabilir

yeni lol şampiyonu seraphine

Bu gizemli sosyal medya hesapları kesinlikle yeni LoL şampiyonu için bir teaser yarışının başlangıcı gibi görünüyor. Durum buysa, “sansasyonel büyücü” dünya şampiyonası sırasında tanıtılabilir.

Riot zaten bize Seraphine için kaba bir çıkış tarihi de verdi. Haziran ayında, şampiyon bir yol haritası güncellemesinde geliştiriciler, 10. Sezondan başlayarak “her rol için her yıl bir yeni şampiyon çıkarmayı” hedeflediklerini kabul ettiler.

Sett (üstte), Lillia (orman) ve Yone (orta) bu yıl Summoner’s Rift’te ilk çıkışlarını yaptı. Yeni “dudak bükücü” nişancı Samira da serbest bırakılmasının çok uzağında değil. Bu, Riot’un 2020 planları için alt şerit gereksinimini karşılayacaktır.

Seraphine, Soraka gibi geleneksel bir şifacı veya Sona,Lux tarzı bir destek şampiyonu olabilir.Seraphine ne zaman çıkacak sorusuna yanıt verecek olursak,muhtemelen Eylül ayında Worlds’ün başlangıcında piyasaya sürülecek.Bu da 10.24 yamasına tekabül edebilir.

Her ne kadar elimizde detay olsa da,şimdilik bunların hepsinin bir söylenti olduğunu unutmamak gerekir.Riot,yeni bir açıklama yapana kadar net bir şey söylemek mümkün değil.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın