The Long Dark Sistem Gereksinimleri 2021

the-long-dark-sistem-gereksinimleri

The Long Dark sistem gereksinimleri, oyunu oynamanız için ideal sisteme sahip olup olmadığınızı kontrol edebilmenizi sağlar. The Long Dark önerilen sistem gereksinimleri oyunu tam olarak istenilen performansta oynamanızı sağlarken The Long Dark minimum sistem gereksinimleri ise oyunu düşük kalitede de olsa oynayabilmenizi sağlamaktadır.

The Long Dark Sistem Gereksinimleri

The Long Dark sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak ikiye ayrılmıştır. Windows işletim sistemine sahip kullanıcılar için sunulan bu sistem gereksinimlerinde, sizler de eğer şartları karşılıyorsanız The Long Dark’ı rahatlıkla oynayabilirsiniz. Daha fazla oyunların sistem gereksinimlerini öğrenebilmek için Sistem Gereksinimleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

The Long Dark’ı oynamak için satın alabileceğiniz platformlar mevcut. The Long Dark Steam veya The Long Dark Epic Games yazılarına tıklayarak ilgili satış platformlarına gidebilirsiniz.

the-long-dark-sistem-gereksinimleri
The Long Dark Sistem Gereksinimleri

The Long Dark Minimum Sistem Gereksinimleri

The Long Dark’ı oynayabilmeniz için yayıncı firma ve oyun sahibi şirketin yayınladığı en düşük sistem gereksinimleridir. Bu özellikleri karşılayan sistemlerinizde oyunu düşük kalitede de olsa oynayabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: i5 2GHz Çift çekirdekli işlemci.
  • RAM: 4GB
  • HDD/SSD: 8GB Boş alan
  • Ekran Kartı: 512MB Vram’a sahip kartlar. Onboard ekran kartlarında Intel 4xxx Serisi olması gerekmektedir.

The Long Dark Önerilen Sistem Gereksinimleri

The Long Dark’ı orta ayarlarda keyifle oynayabilmeniz için yayıncı kuruluş ve oyun geliştiricileri tarafından yayınlanan önerilen sistem gereksinimleri. Eğer sizin sisteminiz bu özellikleri karşılıyor ise oyunu orta ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: i7 2.6GHz veya üstü
  • RAM: 8GB
  • HDD/SSD: 8GB Boş Alan
  • Ekran Kartı: nVidia GTX 1060+ veya üstü

The Long Dark Türkçe Yama

The Long Dark’ı tamamen Türkçe bir şekilde oynayabilmeniz için geliştirilmiş Türkçe Yama içeriği için ilgili konuyu okuyabilirsiniz. The Long Dark, Steam, Epic Game Store üzerinden 50 TL fiyatlandırma ile satılan tek oyunculu macera oyunudur. The Long Dark’ın Türkçe yamasına gitmek için tıklayabilirsiniz: The Long Dark Türkçe Yama

The Long Dark Optimizasyon Ayarları

Oyunu oynayabilmek için bazı tüyolar mevcut. Bunlardan en önemlisi grafik kartı güncellemelerini yapmak, Direct X versiyonunuzu minimum 11 olarak ayarlamak ve oyun içerisinde grafik ayarlarını Grafikler bölümünde bularak orta veya düşük seviyelere çekmek olacaktır.

Nvidia ekran kartına sahipseniz oyunu Nvidia GeForce Experience ile birlikte başlatırsanız grafik kartınız tam performanslı olarak The Long Dark oyununu oynamanızı sağlayacaktır. Oyun hakkındaki tecrübelerinizi ve oyunu oynadığınız sistemi bizlere yorum olarak iletmeyi unutmayın. İyi oyunlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu