TFT İtem Listesi-Full Kombinasyon Rehberi

TFT İtem Listesi-Full Kombinasyon Rehberi

Bu rehberde sizlere Team Fight Tactics TFT item listesi temel eşyaları ve kombinasyonlarını açıklaması ile birlikte aktaracağız.Paylaşacağımız item ve özellikleri en güncel olandır.Yenilikler geldiğinde tekrardan güncelleyeceğiz.

TFT İtem Listesi

Taktik savaşları item rehberinde temel eşyalar ve yükseltmeleri açıklaması ile bulabilirsiniz.Toplamda 45 kombin edilmiş eşya ve 9 temel eşya bulunuyor.Şimdi lafı daha fazla uzatmadan rehbere geçelim.

TFT Temel Eşyalar

TFT item listesi
Aşırı Büyük Sopa
Dev Kemeri
İdman Eldiveni
Negatron Pelerini
TFT item listesi
Nişancı Yayı
Spatula
Tanrıça’nın Göz Yaşı
Tek Kılıcı
Zincir Yelek

Kombin Edilmiş Eşyalar

Ölüm Kılıcı Rakibin katledilmesine katkıda bulunmak, kullanıcıya çatışmanın geri kalanı boyunca 25 Saldırı Gücü kazandırır.
Bu etki sınırsız kez birikebilir (1 yükle başlar).
Dev Katili

Kullanıcının yetenekleri ve normal saldırıları %20 İlave Hasar verir. Hedefin azami canı 1750 değerinden fazlaysa, bu ilave artarak %80 olur.
Hextech SilahKılıçTFT item listesi Yetenekler, kullanıcıyı verilen hasarın %45 kadarına eşdeğer miktarda iyileştirir. Fazlalık iyileşme, ona en fazla 400 Hasar soğuran bir kalkan verir.
Shojin’in Mızrağı Kullanıcı ilk kez yetenek kullandıktan sonra, normal saldırıları isabet halinde azami manasının %18 kadarını yeniler.
Koruyucu Melek Kullanıcısının ilk katledilmesini önleyerek onun için zamanı durdurur. Kullanıcı, 2 saniyenin ardından 400 Canla geri döner ve tüm olumsuz etkilerden kurtulur.
KanasusamışTFT item listesi Normal saldırılar, kullanıcıyı verilen hasarın %45 kadarına eşdeğer miktarda iyileştirir.
Zeke’nin Sancağı
Çatışmanın başında kullanıcı ve aynı yatay çizgi üstündeki 1 hücrelik bir alan içinde bulunan takım arkadaşları, çatışmanın geri kalanı boyunca %30 Saldırı Hızı kazanır.
Mahvolmuş Kralın Kılıcı Kullanıcı Kılıç Ustası özelliği kazanır.
Ebedi Kılıç Kullanıcı %20 İlave Kritik Vuruş Hasarı kazanır ve kritik vuruş ihtimali %100 olur.
Bombardıman Topu Kullanıcı %200 Saldırı Menzili kazanır ve kullanıcının normal saldırıları ıskalamaz.
Guinsoo’nun Hiddeti Normal saldırılar çatışmanın geri kalanı boyunca %5 İlave Saldırı Hızı sağlar.
Bu etki sınırsız kez birikebilir
Statik HançerTFT item listesi Kullanıcının her üçüncü normal saldırısı 3.0/4.0/5 ★ rakibe 85 Büyü Hasarı verir. Kalkana sahip veya kitle kontrolü etkisi altındaki rakipler fazladan 85 Gerçek Hasar alır.
Titanın AzmiTFT item listesi Kullanıcı hasar aldığında veya kritik vuruş yaptığında birikebilen %2% Hasar İlavesi kazanır. Etki en fazla 25 kez birikebilir ve bu noktada kullanıcı 25 Zırh ve Büyü Direnci kazanır. Ayrıca kullanıcının cüssesi büyür.
Runaan’ın Kasırgası Normal saldırılar yakındaki başka bir rakibe yönelik atış gerçekleştirerek kullanıcının saldırı gücünün %75 kadarına eşdeğer hasar verir ve isabet etkilerini uygular.
Z’z Rot Kapısı Kullanıcı katledildiğinde 1500.0/2250.0/3000 ★ Cana sahip bir yaratık ortaya çıkar ve savaşmaya devam eder.
Casus Pençesi Kullanıcı Casus özelliği kazanır.
Son Fısıltı

Kullanıcı kritik vuruş yaptığında, hedefin zırhını 3 saniyeliğine %75% azaltır. Bu etki birikmez.
Rabadon’un Şapkası +%50 Yetenek Gücü Artışı kazandırır.
(Tüm yetenek gücü kaynakları %50 daha etkilidir.)
Luden’in Feryadı Kullanıcı yetenek kullandığında, isabet alan ilk hedef büyü hasarı alır ve yakınındaki en fazla 3 rakip fazladan 200 Büyü Hasarı alır.
Demir Solari’nin Broşu Çatışmanın başında kullanıcı ve aynı yatay çizgi üstündeki 2 hücrelik bir alan içinde bulunan takım arkadaşları, 8 saniyeliğine 250.0/300.0/375 ★ Hasar engelleyen bir kalkan kazanır.
İyon KıvılcımıTFT item listesi 2 hücrelik bir alan içindeki rakiplerin büyü direnci %40 azalır (bu etki birikmez). Yetenek kullanan rakiplere elektrik verilir. Rakipler azami manalarının %225 kadarına eşdeğer büyü hasarı alır.
Morellonomikon Kullanıcı, yeteneğiyle hasar verdiğinde hedefini yakarak ona 10 saniye boyunca azami canının %25% kadarına eşdeğer miktarda gerçek hasar verir ve yanma süresince tüm iyileştirme etkilerini %50% azaltır
Savaş Makinesi Zırhı Kullanıcı ayrıca Savaş Makinesi özelliği kazanır.
Mücevherli Eldiven Kullanıcının yetenekleri kritik vuruş gerçekleştirebilir ve kullanıcı +%30 İlave Kritik Vuruş Hasarı kazanır.
Mavi Güçlendirme Kullanıcının manası, yetenek kullanımının ardından 20 olur.
Donmuş Yürek Yakındaki rakiplerin saldırı hızını %50 azaltır. İlkinden sonra şampiyona verilen her Donmuş Yürek, bu etkinin yarıçapını genişletir.
Güç KadehiTFT item listesi Çatışmanın başında kullanıcı ve aynı yatay çizgi üstündeki 1 hücrelik bir alan içinde bulunan takım arkadaşları, 20 saniyeliğine 30 Yetenek Gücü kazanır.
Kefaret

Kullanıcı katledildiğinde takım arkadaşları 800 Can iyileşir.
Yıldız Muhafızı TılsımıTFT item listesi Kullanıcı Yıldız Muhafızı özelliği kazanır.
Adaletin Eli Kullanıcı her planlama evresinin başında bunlardan birini kazanır:
– Normal saldırılar ve yetenekler +%45 Hasar verir.
– Normal saldırılar ve yetenekler, verilen hasarın %45 kadarına eşdeğer miktarda iyileştirir.
Dikenli YelekTFT item listesi Kritik vuruşlardan alınan ilave hasarı yok sayar. Bir normal saldırıdan isabet alındığında yakındaki tüm rakiplere her 2.5 saniyede bir 100.0/140.0/200 ★ Büyü Hasarı verir.
Kılıç Kıran Kullanıcının normal saldırıları %33 ihtimalle ve 3 saniyeliğine hedefi silahsız bırakarak bu rakibin normal saldırı yapmasını engeller.
Kırmızı Güçlendirme Kullanıcının normal saldırıları isabet halinde hedefini yakarak ona 4 saniye boyunca azami canının %10% kadarına eşdeğer miktarda gerçek hasar verir ve bu süre boyunca tüm iyileştirme etkilerini %50% azaltır.
Asi MadalyonuTFT item listesi Kullanıcı Asi özelliği kazanır.
Sükunet Örtüsü Çatışma başladığında düz ilerleyen bir ışın atarak etkilenen rakiplerin ilk yetenek kullanımlarını geciktirir ve onlar yeniden yetenek kullanana kadar azami manalarını %33 arttırır.
Ejder Pençesi Alınan büyü hasarını %50 azaltır.
Karayel

Çatışmanın başında kullanıcı arenanın karşı tarafında bir hortum oluşturarak en yakındaki rakibi 5 saniyeliğine çatışma dışı bırakır.
Semavi Küre Kullanıcı ayrıca Semavi özelliği kazanır.
Cıva

TFT item listesi

Kullanıcı çatışmanın ilk 10 saniyesi boyunca kitle kontrolü etkilerine karşı bağışıklık kazanır.
Warmog’un Zırhı 1000 İlave Can sağlar (bileşen eşyalar dahil).
Koruyucu Zırhı Kullanıcı ayrıca Koruyucu özelliği kazanır.
Kapan Pençe Kullanıcıya isabet eden ilk rakip yeteneği engelleyen bir kalkan verir ve yeteneği kullanan rakibi 4 saniyeliğine sersemletir.
Doğa’nın KudretiTFT item listesi Kullanıcının takımı +1 Azami Takım Büyüklüğü kazanır.
Sonsuz Karanlık’ın YüreğiTFT item listesi Kullanıcı Sonsuz Karanlık özelliği kazanır.
Hırsız EldiveniTFT item listesi Kullanıcı her planlama evresinin başında 2 geçici eşya kuşanır. Geçici eşyaların gücü oyuncu seviyesine bağlı olarak artar.

 

Bu rehberde tft item listesi ve kombinasyonları paylaştık.Taktik savaşları item listesi açıklamaları ile paylaşılmıştır. Oyunda rakiplerinizden bir adım önde olmak için muazzam bir rehberdir.Keyifli oyunlar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu