G2 Esports Oyuncusu Davidp Turnuva Esnasında Babasını Kaybetti

G2 Esports Oyuncusu Davidp Turnuva Esnasında Babasını Kaybetti

 G2 Esports Oyuncusu Davidp Turnuva Esnasında Babasını Kaybetti
Okunuyor G2 Esports Oyuncusu Davidp Turnuva Esnasında Babasını Kaybetti

G2 Esports Oyuncusu Davidp Turnuva Esnasında Babasını Kaybetti.G2 Esports oyuncusu Davidp, Funplus Phoenix VALORANT turnuvası sırasında aniden oyundan çıkmak zorunda kaldı.Sebebi bilinmeyen bir şekilde turnuvadan ayrılan Davidp,sebebini Twitter hesabı üzerinden açıkladı.

G2 Esports Oyuncusu Davidp Babasını Kaybetti

Turnuvayı canlı yayın yaparken diğer odadan birinin seslenmesi üzerine Davidp “Acil bir durumum var, maçı durdurmamız gerekli” dedi.Talebin yanıtsız kalması üzerine esporcu aniden turnuvadan çıkış yaptı.Maçı terk etmesi üzerine G2 Esports maçı 13-9 skorla kaybetti.

Neden böyle bir şey yaptığı konusunda bir fikri olmayan izleyiciler merakla sebebini sorguladı.Olayın üzerinden biraz süre geçtikten sonra Davidp sebebini Twitter hesabı üzerinden duyurdu.Paylaşımda;

Ben bir turnuva oynarken babam bu dünyayı terk etti, hayat benimle ne kadar kötü olabilir, ne kadar kötü? Pek çok şeyden pişmanım, son zamanlarda seninle zaman geçirmediğim için pişmanım, seni yıllardır sevdiğimi söylemediğime pişmanım, seni özleyeceğim baba.

paylaşım sonrası tüm espor camiası resmen yasa boğuldu.Kendisine Trespor Ailesi olarak başsağlığı diliyoruz.Biran evvel kendini toparlayarak tekrardan aramıza katılması dileğiyle..

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın