Suicide Squad Fragmanı DC FanDome'da Görücüye Çıktı - TRESPOR

Suicide Squad Fragmanı DC FanDome’da Görücüye Çıktı

 Suicide Squad Fragmanı DC FanDome’da Görücüye Çıktı
Okunuyor Suicide Squad Fragmanı DC FanDome’da Görücüye Çıktı

Rocksteady’nin başlığı Suicide Squad: Kill the Justice League’in fragmanı DC Fandome etkinliği sırasında yayınlandı ve oldukça iyi görünüyor.

2021’de piyasaya sürülecek olan bu ortak oyunda, cesur bir co-op macerada Rick Flag ile birlikte önemli kötüler Deadshot, Harley Quinn, Captain Boomerang, Cheetah ve Deathstroke yer alacak. Görevleri: Adalet Birliği’ni alt etmek. Grubun yöneticisi Amanda Waller büyük düşünüyor.

PS5 ve Xbox Series X platformları için duyurulan oyun, PS4 ve Xbox One’ı geride bıraktı. Bu gerçekten Unreal Engine’de çalışan yeni nesil bir deneyim olacak. Suicide Squad: Kill the Justice League’in  mikro işlemleri olmadığı, ancak son zamanlarda ücretli içeriğe sahip olacağı söyleniyor.

Fragman sadece aksiyonun bir kısmını değil, karakterleri de sergiliyor: karakterler (Kaptan Boomerang, Deadshot, King Shark ve tabii ki Harley Quinn), bir grup gibi görünen bir şeyi kesip parçaladıkça kendi imza şekillerinde şakalaşıyorlar.

Fragmanın sonuna bakılırsa, Adalet Birliği üyelerine bir tür zihin kontrol edici madde bulaşmış gibi görünüyor ve onları dışarı çıkarmak ve dünyayı kurtarmak eski kötü adamlara düşüyor.

Rocksteady, Batman: Arkham serisi oyunlarından yüksek kaliteli dövüşleriyle tanınıyor ve fragman, Suicide Squad üyelerinin her biri için yaratıcı ve benzersiz hareketler uyguladıklarını ima ediyor gibi görünüyor. Fragman herhangi bir oynanış göstermediğinden, bunun doğru olup olmadığını bekleyip görmemiz gerekecek.

Bununla birlikte bu oyunun, ikonik Harley Quinn ve Margot Robbie’nin performansına sahip olmasına rağmen, aynı adı taşıyan başarılı film serisinden daha fazla gelir elde edeceği tartışılmaz bir gerçek gibi gözüküyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın