100 Thieves CSGO Koçu Valorant'a Geçmeyi Planlıyor!

100 Thieves CSGO Koçu Valorant’a Geçmeyi Planlıyor!CS: GO 100 Thieves’in baş koçu ‘Chet‘ Singh’in Valorant’a geçmeyi planladığı bildirildi.

CS:GO Koçu VALORANT’a Geçiyor

Nereye geçeceği bilinmese de,Chet’in geçiş yaptıktan sonra 100 Thieves kalması beklenmiyor. Rapor, CS’nin yeni spor sahasına girmesinden etkileyici bir taktiksel zihne işaret ediyor.

Riot, yeni 5v5 oyunlarının etrafındaki manzarayı yavaşça geliştirirken, CS: GO, Overwatch, Apex Legends, PUBG, Fortnite ve daha fazlasının büyük isimleri Valorant’ın büyüyen rekabet alanına geçiş yapmaya çalışıyor.

Çekirdek Evil Geniuses olmadan önce 2018’de NRG’nin CSGO ekibini başarılı bir şekilde büyüten 24 yaşındaki koç, Norveçli Joakim ‘jkaem’ Myrbostad hariç, Avustralyalılarla dolu bir takım oluşturmak için 100T’ye geçti.

Şimdi Chet’in, bu başarı seviyesini başka bir takıma aktararak kariyerinin bir sonraki aşamasına bakacağı bildirildi. 100T’nin ayrıca kaptan Spencer ‘Hiko’ Martin, Nicholas ‘nitr0’ Cannella ve Joshua ‘çelik’ Nissan’ın yer aldığı bir Valorant bölümü olduğu unutulmamalıdır.

Chet’in 100T ile kalması beklenmediğinden, Hiko’nun Valorant ile yönettiği projeyi yönetmek için CSGO baş koçunun başlıklarını değiştirmesi pek olası değil.

Chet (en sağda) sadece 24 yaşında ve zaten başarılı bir CSGO koçluk kariyerine sahip.

Chet, EG’yi ESL One: New York 2019, StarSeries ve i-League CS: GO Sezon 8’de şampiyonalara götürdü ve NRG’yi Intel Extreme Masters XIII – Şangay’daki zirveye taşıdı. Cesur ekipler, önümüzdeki günlerde kesinlikle gözlerini onun üzerinde tutacaklar ve eğer sahneye girerse, kurumların imzalaması için yüksek profilli bir hedef olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu