Steam CS GO Nasıl İndirilir ve Yüklenir?

Steam CS GO Nasıl İndirilir ve Yüklenir?

Steam CS GO nasıl indirilir ve yüklenir? Dünya genelinde geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan ve en çok oynanan FPS oyunu olan CS: GO, Valve tarafından geliştirilmiştir. Counter Strike oyununun online modu olan CS: GO oyunu 2012 yılında oyun piyasasına giriş yaptı ve yaptığı andan itibaren geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Sizde diğer oyunculara karşı rekabet dolu çatışma içerisinde olmak ve rekabet dolu zaman geçirmek için CS: GO oyununa Steam üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İlk zamanlarda CS: GO oyunu ücretli olarak oyunculara sunulsa da son zamanlarda yapılan güncellemeyle birlikte herkesin oynaması adına CS: GO ücretsiz bir şekilde Steam platformu üzerinde oyunculara sunulmaktadır.

Sizde CS GO dünyasına katılmak istiyor ama aklınıza Steam üzerinden CS GO nasıl indirilir ve yüklenir? Gibi sorular takılıyorsa gelin birlikte bu soruya cevap bulalım.

Steam CS GO Nasıl İndirilir?

İlk olarak Steam platformunu bilgisayarınıza indirmelisiniz.

Daha sonra Steam üzerinde hesap oluşturun.

Hesap oluşturduktan sonra ekranın sol üst tarafında yer alan “Mağaza” seçeneğine girin.

Girdiğiniz “Mağaza” seçeneğinde arama kutucuğuna “CS: GO” yazın ve oyuna kolay bir şekilde ulaşın.

CS: GO sayfasına girdikten sonra sayfanın aşağısında yer alan “Oyunu Oyna” butonuna tıklayın.

Oyunu Oyna” butonuna tıklamanızla birlikte karşınıza çıkan “Yükleme Klasörünü Seç” açılacaktır. Burada oyunu yüklemek istediğiniz alanı seçiyorsunuz ve “İleri” butonuna tıklıyorsunuz.

Yukarıda söylediğimiz yöntemleri doğru şekilde uyguladığınız zaman Steam üzerinden oyunu indirmeyi başarabilirsiniz.

CS: GO oyununun ücretli versiyonu da vardır. Ücretli versiyonu satın alarak Prime Status Upgrade adlı yükseltmeye sahip olabilirsiniz. Almış olduğunuz yükseltme sayesinde oyun içerisinde yer alan rekabetçi ve yolculuk modlarını diğer oyuncularla eşleşerek oynayabilirsiniz.

Ve ücretli versiyon sayesinde oyun içerisinde yer alan silah skinlerini satın alabilir ya da istediğiniz gibi satışlarını yapabilirsiniz.

CS: GO oynayarak hem keyifli hem de dünyanın her tarafından katılan oyuncularla oynayarak rekabet dolu zaman geçirmek için Steam üzerinden oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilir ve oynayabilirsiniz. Ve satacağınız silah skinleriyle, item kutularıyla parada kazanabilirsiniz.

Steam CS GO nasıl indirilir ve yüklenir? Sorularına yanıt verdik. Sizde görüş ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu