En İyi PUBG Nickleri Nelerdir?

En İyi PUBG Nickleri Nelerdir?

En iyi PUBG nickleri nelerdir? PUBG genel olarak inceleyecek olursak eğer, oyun gerçekten oynayacaklar için son derece mükemmel şekilde yapılıp ve çok eğlenceli ve aksiyonlu bir oyundur. Battle Royale türünü yüksek seviyeye getiren oyun olarak bilinir. Takım olarak veya arkadaşınız yok ise kendi başımıza eğlenerek oynanabilen PUBG, FPS grubunda yer almaktadır. Oyunda bir uçağın içinde bulunan oyuncular belirledikleri noktalara paraşütle atlayarak adada bulunan eşyalar ile hayatta kalmaya çalışmaktadır, en son hayatta kalan oyunu kazanır. Bir oyun maksimum 100 kişinin olduğu ama girmenin de o kadar imkansız olarak yorumlandığı oynanmakla birlikte genellikle 90 civarı oyuncuyla oynanmaktadır.

PUBG Nasıl Oynanır?

İlk başlangıçta ortalama bir dakikaya yakın bir bekleme olup oyundaki herkes başlangıç bölgesinde kendiliğinden belirecektir. Bekleme süresinin erimesiyle birlikte gördüğünüz bütün diğer oyuncular bir uçağın içerisine yerleştirilip oyunun havada başladığını göreceksiniz. Bu uçak bir adanın başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar ilerliyor olacak ve bu uçağı yönü her farklı oyuna girdiğinizde değişmektedir. İstediğiniz noktada uçaktan paraşütle atlayarak adadaki evlere, depolara gidip silahlanırsınız.

Asıl olarak online oyunlarda önemli olan bir diğer şeyse oyunda kullanacağımız nickname (takma isim) önemidir.

En İyi PUBG Nickleri

Nickname gerçek ortam dışındakileri kendini gizlemesi ve saklaması adına oldukça iyi bir fırsattır. Nickname’ler yalnızca kullanıcılara isimlerini saklama olanağı sağlamayıp aynı zamanda da hayal gücünüzü geliştirerek oyunculara istedikleri karakteri oluşturup oynama imkanı sunuyor. Nickname İstediğiniz, kafanızda kurduğunuz hatta özendiğiniz her şey olabilir. Bir futbolcu veya basketbolcu, film-dizi oyuncu karakter ismi veya oyuncusu, tarih-mitolojideki bir isim gibi vb.. Önemli olan ilgi çeken kendi bakış açınızla sevdiğiniz bir şey de olabilir.

PUBG Mobile Şekilli Nick Emulator

Nickname seçimi yaparken en özellik eşsiz, mükemmel ve benzersiz olmasıdır. Herkesin kullandığı veya kullanmayı düşündüğü gibi bir Nickname’i seçmek çoğu oyunları oynarken size sorun çıkartabildiği gibi farklı yönelimler tercih edilmelidir.. Üstelik çok ünlü bir Nickname’i kullanmak kolaylıkla hafızaya kazınacaktır. Bu nedenle Nickname’iniz özel, kendinize ait hayal ürünü olmasını tavsiye ederim.

İsminizin de geçen harflerin hecelerin birleşimiyle okunuşlarının İngilizcesi’nin yanına sayılar koyarak özgünleştirebilirsiniz.

Nickname konusunda yaratıcılığınızı kullanmak esastır. Günlük yaşamda herkesin sürekli kullandığı kelimeleri araştırıp ve değişiklik uyandırabilecek Nickname’ler her zaman için daha farklı olacaktır, emin olabilirsiniz.

Yazılması zor olan Nickname’lere karşı şüpheyle yaklaşmaktan uzaklaşmayın karmaşık nickname’ler kolayca unutulur hem de ilgi çekici olmayıp, istediğiniz etkiyi karşı tarafta hatta kimsede göremezsiniz.

PUBG Nickleri

Bir nesnenin, içeceğin, yemeğin adını falan koyabilirsiniz. İngilizce de olabilir.

Ortaokulda arkadaşlarınızın, öğretmenlerinizin size ettikleri hitapları kullanabilirsiniz.

Özellikle Yunan ve Türk mitolojisindeki isimler hoşunuza gidiyor ise Utkuuchi (Utkuuçi – Türk mitolojisine göre kurbanı Ülgen’e ileten ruhmuş) gibi.

Bu uygulamalar sonucu herhangi bir fikir aklınıza gelmiyorsa çok sayıda nick oluşturacak uygulamalar bulunmaktadır. Bunlar çoğu küçük oyuncular tarafından göz bebeği niteliğinde olsa da yetişkin bireylerin tercih etmediği uygulamalardır.

PUBG nickleri oluştururken uygulamalar kullanmadan kendi bulgularınıza dayanarak oluşturulan özgü nickler ilgi çekici olup hatırlanmanızı oyun dünyasında ise bilindik kişi olup yeni yelkenlere açılıp hayatınızı nickname ve yeteneğinizle birleştirip yeni yelkenlere açılabilirsiniz.

Yetenek ne kadar önemliyse PUBG oyununda Nickname de o kadar önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu