League of Legends Worlds Finali Seyircili Olacak

 League of Legends Worlds Finali Seyircili Olacak
Okunuyor League of Legends Worlds Finali Seyircili Olacak

League of Legends Worlds Finali Seyircili Olacak.Riot Games, Dünya Şampiyonası Büyük Finali için 6.000’den fazla League of Legends taraftarını Pudong Stadyumu’na getirmek için Şangay ile işbirliği yaptı.

League of Legends Worlds Finali

2020 League of Legends Dünya Şampiyonası finaline Çin’in Şangay kentindeki Pudong Stadyumu’nda 6.000’den fazla canlı katılımcı katılacak. Çin’in önde gelen League of Legends profesyonel ligi olan LPL, bu sabah erken saatlerde Çinli sosyal medya sitesi Weibo’da duyuruyu yaptı . Gönderi, çeviriyi Tumblr hesabına yükleyen LPL muhabiri Ran tarafından çevrildi .

Çin’in Şangay kentindeki Pudong Futbol Stadyumu’nda gerçekleşecek League of Legends Worlds 2020 Büyük Finali, 6.312 canlı seyirciye sahip olacak. Koltuklar ücretsizdir, ancak hayranların giriş hakkı kazanmak istiyorlarsa bazı katı kriterleri karşılamaları gerekir. Katılmak isteyenler, 12-14 Ekim tarihleri ​​arasında Riot Games tarafından tasarlanan bir çekilişe katılabilecekler.

Bir koltuğa hak kazanmak için, hayranların oturum açmanız gereken seviye 30 Tencent sunucusu League of Legends hesabına sahip olması gerekiyor. Tek bir hesap iki koltuk kazanabilecek. Piyango çekilişine girmek için Çin telefon numarası gerekiyor; seçilme durumunda, daha sonra ne yapılması gerektiğine dair talimatları içeren bir metin mesajı gönderilecek. Kazananların tutarı açıklanmayan bir depozito ödemesi gerekecek. Depozito, etkinliğe katıldıktan sonra iade edilecek ve gelmeme durumunda bağışlanacak.

Ran‘ın çevirisine göre, Şangay şehrinin COVID-19 güvenlik yönergelerine uygun olarak, stadyumdaki açık koltuklar “tekli ayırma şeklinde düzenlenecek”. Konukların doğrudan sağında veya solunda oturan kimse olmayacaktır.  Şangay hükümeti, Riot’a güvenlik kurallarına uyulmasını sağlamada yardımcı olacaktır.

Katılımcıların stadyuma girmeden önce kimlikleri kontrol edilecek ve koltukların satılmasını önlemek için yüz tanıma kullanılacak. Koronavirüsün yayılmasını daha da önlemek için sıcaklıklar da kontrol edilecek. Çeviriye göre, “Bu yıla ev sahipliği yapan Worlds, covid19 nedeniyle son derece karmaşıktı,” diyor, “Riot’un bu yılki dünyaları diğer e-spor etkinlikleri, hatta spor etkinlikleri hakkında dünyanın dört bir yanına bakarken meydana getirdiği büyük takdir görüyor.”

2020 Dünya Şampiyonası, şimdiye kadar canlı seyirci olmadan Şangay’da LAN üzerinden yapıldı. Play-off aşaması 15 Ekim’de başlayacak ve Büyük Final 31 Ekim’de yapılacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın