Yeni Lol Şampiyonu Lillia İnceleme

 Yeni Lol Şampiyonu Lillia İnceleme
Okunuyor Yeni Lol Şampiyonu Lillia İnceleme

Bu yazı da potansiyel yeni lol şampiyonu Lillia hakkında edindiğimiz tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.Son zamanlarda Riot ekibinin yeni bir lol şampiyonu yayınlaması bekleniyordu,ancak bu şampiyonun ne tür özellikler ve hangi koridor için geleceği merak konusuydu. Lol PBE sunucusunda fark edilen birkaç detay, yeni karakterin ormancı olma olasılığını arttırdı.Henüz Riot ekibinden resmi bir açıklama gelmese de,yeni lol şampiyonunun Lillia adında ormancı karakteri olması bekleniyor.

Yeni Lol Şampiyonu Lillia

Riot ekibi,herhangi bir detay olmamasına rağmen, “rüya gibi” bir ormancıyı kızdırmak,sloganıyla Lillia’nın gelişini doğrular nitelikte paylaşımda bulunmuştu.Son orman şampiyonu Kayn’ın gelmesi üzerinden uzun süre geçmesi, main orman olan oyuncuları yeni bir şampiyon arayışına soktu.

Henüz net bir açıklama olmamasına rağmen, Riot PBE sunucuların da,oyuncuların bulması için birkaç ip ucu gizlediği tartışılıyor.Peki nedir bu ip uçları gelin hep birlikte bakalım.

Lillia kimdir?

Yeni Lol Şampiyonu Lillia

Riot’un ip uçlarından yola çıkarak Lillia,utangaç bir özelliğe sahip görünüyor. Şampiyon yaratıcısı oyuncuları ormanda Lillia’yı bulmaya davet ediyor. Oyuncuları Lillia’nın ne kadar tehlikeli olabileceği konusunda uyarırken, yavaş yavaş uyuklamaya başlayabileceğimizi söylüyor. Uykuya dalmadan hemen önce,sıcaklık ve güvenlik ayarlamasına rağmen uyanık kalmamız gerektiğini konusunda da uyarıyor.

Tüm bu ip uçlarından yola çıkacak olursak,Lillia,Zoe yeteneği gibi bir uyutma yeteneğine sahip olacak gibi gözüküyor. Dışarıdan bakıldığında Neeko kadar sevimli,ancak bir o kadar da tehlikeli olması tahmin ediliyor.

PBE’de bulunan birkaç gizemli ses kayıtları da,Lillia hakkında arka planının ne olabileceğini hayal etmemizi sağlıyor.

  • İlk Ses; “ Evini aldılar, Lillia. ” “Bu kaybı unutma. Bırakın içinden geçsin. ”
  • İkinci Ses; “Çiçek açmaya çağıran zavallı kayıp ruhlar…” “Senin için bekliyordum.”

Bu satırların kimin veya neyin olduğunu tam olarak bilmesek de, Lillia’nın intikam odaklı bir ruhla çalışabileceği anlamına da geliyor.Çünkü “rüya gibi bir ormancı” gibi sloganıyla gelen Lillia,göründüğü sevimli halinden tamamen farklı bir karakterde olacak gibi.

Sızan ses çizgileri uğursuz bir havaya sahip olsa da, Lillia’ya olası bir ilk bakışa sahip olan son sızıntı, hayranların şampiyonun kişiliğini daha da merak etmesini sağlıyor.

Lillia’nın nasıl görüneceğine dair dört tahmin bulunuyor.Bunlar;

  • Saçları Neeko’ya benziyor
  • Vücudunun alt tarafının geyiğe benzeyeceği tahmin ediliyor
  • Lillia sevimli bir kadın karakter gibi gözüküyor
  • Kollarında yaprak sarmaşıkları olacağı tahmin ediliyor

Lillie Hangi Yeteneklere Sahip Olacak?

Riot, Lillia’nın yetenekleri konusunda resmi bir açıklama yapmasa da, rakiple dalga geçen, düşman şampiyonlarını uyutmasına izin veren bir yeteneğinin olacağını gözüküyor. Potansiyel olarak Zoe’nin Uykulu Sorun Balonu’na benzer bir yetenekle gelmesi bekleniyor.Ancak Riot yepyeni bir yetenekle de karşımıza çıkabilir.

Lillia Sunuculara Ne Zaman Gelecek?

Bu konu hakkında net bir bilgi bulunmuyor ancak Temmuz ayının 22’sinde veya önümüzdeki birkaç ay içerisinde tüm sunuculara gelmesi bekleniyor. Surrenderat20 ekibinden Moobeat Twitter üzerinden yaptığı paylaşım da,

“PBE’de yeni bir ganimet eşyası var: Lillia’nın Haiku “Ormanda Lillia’yı keşfedin. 22 Temmuz 2020’de saat 12: 00’de PT’de açılabilir.” paylaşımında bulundu.Bakalım dediği tarihte yeni şampiyonu görebilecek miyiz?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın