POPÜLER CS GO SKIN SİTELERİ

Bu yazımda sizlere CS GO Skin’leri kazanabileceğiniz, oyunda gördüğünüz skin çıkan kasalardan daha farklı kasalar açabileceğiniz, hatta birbirinden farklı düello, oyunlar, çarklar üzerinde oynayarak Skin’ler alabileceğiniz siteleri göstereceğim. Bu sitelerde ister kendi skinlerinizi yükleyerek isterseniz de bakiye yükleyerek skin kazanabilirsiniz, hatta eskiden fazlasıyla yaygın olan deposite sistemi vardı, hiç para yüklemeden veya skin yüklemeden site üzerinde yazdığınız bir kodla genellikle . Tabi her zaman kazanmıyorsunuz, her zaman kazandığımız bi sistem olabilir mi? Yayıncılarda veya maçta karşınıza gelen oyuncularda gördüğümüz skinler bizi cezbedebiliyor. Direkt Steam pazarından da alabiliyoruz aslında. Fakat 500 tl’yi bir skine vermek size mantıklı gelmiyor olabilir şahsen bana gelmiyor. Ki oyuncuların çoğu yayıncı değilse direkt almak yerine ya CS GO üzerinde anahtar satın alarak açtığı kasalardan elde ediyor bu skinleri ya da birazdan bahsedeceğim siteler aracılığı ile elde ediyolar. Gelin şimdi sizlere bu tarz siteleri göstereyim.

CS GO SKIN KAZANABİLECEĞİNİZ SİTELER

– https://csgo.net

– htps://skin.club/tr

– https://cs.money

– https://csgo-skins.com

– https://csgo500.com

Bunlar başlıca siteler tabi daha onlarcası var fakat benim sıklıkla kullandıklarım bunlar. Bunların çoğunda promo kodları bulunur. Promo kodu ile %25 bonus veya site içinde bedava bakiye kazanabilirsiniz. Promo kodları ise yayıncalardan veya internete aratarak bulabilirsiniz. İşlem yapmadan önce internet üzerinden promo kod bulmanızı tavsiye ederim. Mesela aşağıdaki görselde bulunan skinlerin ”Factory New” versiyonlarını parayla almaya çalışsanız neredeyse 1000 tl masraf çıkacakken, bu sitelerde şansınıza göre 1$ vererek de alabilirsiniz, tamamen şans meselesi.

 

– https://hellcase.com/en

– https://farmskins.com/tr

– https://gocase.pro

 

Siz de bu siteler aracılığı ile daha bütçenize uygun hoş bir envantere sahip olabilirsiniz! Site içerisinde bulabileceğiniz ”Envanter Dizimi” konu başlığı altında ucuzdan pahalıya hoş skinlerle nasıl ve hangi skinlerle iyi bir envantere sahip olabileceğinizi anlatmaya çalıştım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu