Marvel Team Liquid Ortaklığı Yenilendi

Marvel Team Liquid Ortaklığı Yenilendi

Marvel Team Liquid Ortaklığı Yenilendi.Eğlence devi Marvel ve Team Liquid, ortaklıklarını yeniledi ve kutlamak için yeni bir koleksiyon yayınladı.

Marvel Team Liquid

Team Liquid’in Marvel’in espor endüstrisine girmesine yardımcı olan ilk duyurusundan itibaren bir yıldan fazla bir süre sonra, işbirliğini bir yıl daha uzattı.

Şimdi 2022’ye kadar devam eden ortaklığın yenilenmesi, retro temalı kapüşonlular, eşofman altı, şort ve tişörtlerin piyasaya sürülmesiyle anıldı.

Koleksiyon, Team Liquid markasının yanı sıra Kaptan Amerika, Hulk, Iron Man ve Thor’un 8 bitlik yorumlarını içeriyor. Sınırlı giyim yelpazesinde sanatçı Pixel Jeff ile işbirliği yaptılar.

Marvel ve Team Liquid, retro tasarımlı bir koleksiyon yayınladı.

Marvel, Haziran 2019’da Team Liquid ile sektöre girdiğinden beri, hem espor odaklı tasarımlar hem de daha gündelik, sokak giyimi öğeleri dahil olmak üzere kuruluşla birlikte bir dizi ortak giyim serisi yayınladı.

Daha fazla ortak markalı ürün ve kıyafet Team Liquid ve Marvel’dan gelecek. Şimdiye kadar Yenilmezler, Demir Adam, Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Kara Dul, X-Men, Hulk ve Thor’un tasarımlarını kullandılar.

Team Liquid’in sahibi Steve Arhancet, “Marvel ile ekibimize devam etmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Her iki markamız da ilgi çekici anlatılar üzerine inşa edildi: kahramanlar, rekabetler, zafer ve hatta zorlukların üstesinden gelmek. Ayrıca özel kıyafetler, orijinal içerik ve diğer hayran teklifleriyle birlikte anlatabileceğimiz çok daha fazla hikaye var. ”

The Walt Disney Company’ye ait olan Marvel, bu yıl Şubat ayında açıklanan iki yıllık bir anlaşmada Avustralyalı kuruluş The Chiefs ile ortaklık kurdu.

Team Liquid ile yapılan uzantı, şirketin sektördeki ilk yılını başarıyla tamamladıktan sonra e-spor konusunda ciddi olduğunu ve bunun gelecek için iyi bir işaret olabileceğini gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu