The Long Dark Türkçe Yama 2021

 The Long Dark Türkçe Yama 2021
Okunuyor The Long Dark Türkçe Yama 2021

The Long Dark Türkçe yama ile oyunu tamamen Türkçe olarak rahatlıkla oynayabileceksiniz. The Long Dark İngilizce dil olarak gelmektedir ve Türkçe diline rahatlıkla çevrilebilir. The Long Dark’ı Türkçe olarak oynamak için aşağıda bulunan anlatımları uygulayın ve oyunu Türkçe oynamanın keyfini çıkartın!

The Long Dark Türkçe Yama 2021

The Long Dark, Epic Games ve Steam üzerinde satın alınarak rahatlıkla oynayabileceğiniz macera oyunudur. The Long Dark bir dönem Epic Game Store üzerinden ücretsiz olarak verilmiş olsa da oyun normalde dijital oyun platformları üzerinden 50 TL gibi bir ücret ile satılmaktadır.

The Long Dark’ı oynayabilmek için sahip olmanız gereken sistem gereksinimleri de The Long Dark Sistem Gereksinimleri yazımızda anlatılmıştır. Oyunu bilgisayarınızda rahatlıkla oynayabilmek için bu makalemizi okuyarak mevcut sisteminizin oyuna uygun olup olmadığını araştırmanız faydalı olacaktır.

Ek olarak sitemiz birçok oyunda Türkçe yama desteği sunmaktadır. Diğer yamaları da sitemizden Oyun Yamaları kategorisi altından inceleyebilirsiniz. Epic Games tarafından önceden verilen Cities Skylines oyunun Türkçe yamasına da Cities Skylines Türkçe Yama içeriğine giderek ulaşabilirsiniz.

The Long Dark Nasıl Türkçe Yapılır?

The Long Dark’ı Türkçe dil seçeneği ile oynayabilmek için aşağıda bulunan yama paketine sahip olmanız gerekmektedir. Bu yama paketini bilgisayarınıza indirdikten sonra ilgili adımları izleyerek The Long Dark’ı tamamen Türkçe olarak oynayabileceksiniz. The Long Dark oyununda Türkçe dil desteği yayıncı firma ve dijital oyun platformları tarafından sunulmadığından dolayı bu yama paketi ile oyunu Türkçe yapmanız gerekmektedir.

The Long Dark Steam Türkçe Yama Yapmak

Eğer The Long Dark oyununu Steam üzerinden satın aldıysanız Türkçe yama yapmak oldukça basit olacaktır. Bunun için yine steam üzerinden yayınlanan oyunun ilgili yama sayfasına gidip abone olarak gerçekleştirebileceksiniz. Steam’dan aldıysanız oyunu aşağıdaki adımları uygulayarak Türkçe bir şekilde oynayın;

  1. İlk olarak buraya tıklayarak Steam yama sayfasına gidin.
  2. Steam Atölyesinde yeşil renkte olan “Abone ol” butonuna tıklayın.

    the-long-dark-turkce-yama-yapmak

    The Long Dark Türkçe yama yapmak

  3. Sonrasında oyunun dil seçenekleri kısmında “Türkçe” seçeneği olduğunu göreceksinizdir. Oyunu tamamen Türkçe olarak rahatlıkla oynayabilirsiniz.

The Long Dark’ı Türkçe Yapmak: Diğer Platformlar

The Long Dark’ı Epic Game veya farklı yayın platformlarından indirdiyseniz aşağıdaki adımları oynayarak oyunu Türkçe yapabilmeniz mümkün. Bu Türkçe yama Epic Games üzerinden indirilen The Long Dark’da denenmiştir. Sizler de sonrasında yaşadığınız sorun veya güzel dileklerinizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.

The Long Dark Türkçe Yama Tıklayın

Bu yama ile oyunu rahatlıkla Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Rar şifresi: trespor

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın