Watch Dogs Türkçe Yama Full & Ücretsiz

 Watch Dogs Türkçe Yama Full & Ücretsiz
Okunuyor Watch Dogs Türkçe Yama Full & Ücretsiz

Bugünkü Türkçe oyun yamaları serimizde Watch Dogs Türkçe Yama ile karşınızdayız. Paylaşacağımız yama %100 Türkçe olup ,tamamen ücretsizdir. İndirdiğiniz klasörün içerisindeki dosyaları data_64 klasörüne atarak %100 Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Watch Dogs Türkçe Yama

Popüler bilgisayar korsanlığı oyunu olan Watch Dogs serisinin ilk oyununun yama paketi sayesinde oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Yama tüm DLC’lerde sorunsuz çalışmakta ve Ubisoft,Steam gibi platformlardan indirdiğiniz sürümlerde de sorunsuz oynayabilirsiniz.

Karakterler arasında geçen diyaloglar ve bölümleri geçmek için izlemeniz gereken adımlar Türkçe olacağından yapmanız gereken adımları uygulayarak Watch Dogs 1’i kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız link, daha önce ücretli olarak sunulup sonrasında ücretsiz olan yama linkidir.

Çeviriyi yapan YouTube Boot Camp kanalına teşekkür ederiz.

Türkçe Yama Kurulumu

  • Aşağıda bulunan butondan Watch Dogs tr yama ‘yı indirin.
  • İndirdiğiniz klasörün içerisindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu klasördeki data_64 klasörüne yapıştırın.
  • Bu işlemi yapmadan önce orijinal dosyaların yedeğini almayı unutmayın. Olası bir problemde orijinal dosya ile değiştirebilirsiniz.
  • İşlem bu kadar!
Watch Dogs Türkçe İndir

Oyun içi Türkçe çeviriler ve bölümlere göz atmak için aşağıya bırakacağımız videoyu izleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz!

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın