Valorant Kopya Oyun Modu Geliyor!

 Valorant Kopya Oyun Modu Geliyor!
Okunuyor Valorant Kopya Oyun Modu Geliyor!

Valorant çıkış yapmasıyla birlikte oyun dünyasında kendine özel yapısıyla birlikte oldukça ilgiyle karşılan oyun haline geldi. Riot Games farklı oyun girişimlerinde en çok tutan yapım olarak geldi. FPS türü olmasıyla birlikte içerisinde bulundurduğu karakterlerin kendine özel yeteneklerin olmasıyla birlikte oyun içerisinde taktiksel seçenekleri daha başka boyuta getiriyor. Bu sektör arasında en büyük rakibi olan CS:GO tarafında farklılıklarıyla kendine çekebiliyor. Ayrıca sunduğu güncellemelerle oyuncuları kendinde tutmayı ve hile konusunda başarılı olması da ayrı bir yön olarak belirleniyor. Yer alan yapımda oyuncular yeni bir oyun modu sunarak eğlenceli anlar sunmayı da hedefliyor.

Valorant Yeni Oyun Modu Kopya

League Of Legends oyunu oynuyorsanız Hepimiz Birimiz Moduyla aynı öğe yapısı kullanılarak hareket eden bir yapım olarak çıkıyor. Kopya oyun modu oyuncuların seçim yapmasıyla birlikte takım üyeleri aynı karakterlerden oluşuyor. Karakter seçim ekranında oynanmak istenen karakteri herkes seçim yapar. Seçim yapılmasıyla birlikte yüzdesel seçim olarak karakter ortaya çıkar. Her tur oynanan karakterlerin ultisi hariç diğer özellikleri yenilenmeye başlar. Diğer yenilik olarak da Flashguard körlüğü beş saniyelik koruma elde edecekleri belirtiliyor.

Valorant Kopya Modu Ne Zaman Geliyor?

Valorant kopya oyun modu tarihi belirlenmedi. Riot Games bu tür oyun modlarını yaparken daha çok beklenti haline gelmesini sağlayarak etkinliğin daha fazla beklenti haline gelmesini sağlıyor. Oyun modu gelmesiyle birlikte sınırlı süre içerisinde gelecektir. Aynı şekilde League Of Legends bu oyun modu geldiğinde sınırlı süre içerisinde oluyordu. Oyunlar arasında bu tür işlevleri sağlaması oyuncuların daha fazla Riot Games oyunlarına bağlı kalmasını sağlıyor. Oyun modu çıkmasıyla birlikte taktiksel durumlar daha fazla değişiklik gösterecektir. Her bir karaktere göre yaşanan kopya modun da oyuncular savaşırken bir yandan da karakter işlevlerini doğru bir şekilde yapmaya çalışacaktır.

Gelen güncelleme arasında da sesli sohbet kaydetme özelliği gelmesi bekleniyor. Yer alan sesli sohbet içerisinde konuşma kavgaları şikayetleri oldukça fazla gelmeye başladı. Bu durumdan dolayı yerinde müdahale yapmak için bir sistem geliştiriliyor. Gelen sistemin ne tür etkileri olacak ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın