Valorant Kapalı Betadan Ne Zaman Çıkacak

 Valorant Kapalı Betadan Ne Zaman Çıkacak
Okunuyor Valorant Kapalı Betadan Ne Zaman Çıkacak

Son günlerin bomba oyunu Riot Games’in FPS oyunu Valorant, yayınlarla ve etkinliklerle ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor.

Riot Games’in 7 Nisan Salı günü kapalı betasını oyunculara açtığı FPS oyunu VALORANT, büyük bir coşku ile oyuncular tarafından oynanmaya devam ediliyor. Sadece Twitch üzerine milyonlarca kişi oyunu izlerken, binlerce oyuncu da aktif olarak oyunu oynamakta. Twitch üzerinden izleyen oyuncular Kapalı beta anahtarının kendilerine düşmesini bekliyor. Peki Valorant Kapalı Betadan Ne zaman Çıkacak?

İlginizi Çekebilir: Valorant Sistem Gereksinimleri

Oyun şu anda yalnızca ABD, Kanada, Rusya, Türkiye ve Avrupa’daki belirli sayıda oyuncu tarafından oynanabilir olsa da, Riot Games önümüzdeki haftalarda ve aylarda Asya, Afrika ve Güney Amerika’ya açılmayı planlıyor.

Şu an yayınları izleyen çoğu oyuncu  Riot Games’in açıkladığı yazı doğrultusunda beta anahtarı düşürmeye çalışsa da, oyuna giriş fırsatı yakalayan oyuncuların da aklındaki soru VALORANT kapalı betası ne zaman sona erecek oluyor. İlk başlarda bu beta sürecinin kısa olması beklenirken, son zamanlarda bu sürecin beklenenden daha uzun olacağı konuşuluyor. Şu an hiç bir şekilde bilinmiyor. Tahminler 2020 yaz ortalarında kapalı betadan çıkacağını söylüyor.

Valorant Kapalı Betadan ne zaman çıkacak şu anlık bilinmiyor. Ancak sitemizde bulunan BU yazıdan doğrultuları izleyerek düşürme şansı yakalayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir:  Valorant Hata Kodu 29 Çözümü
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın