Tropico 5 Türkçe Yama Paketi (2020)

 Tropico 5 Türkçe Yama Paketi (2020)
Okunuyor Tropico 5 Türkçe Yama Paketi (2020)

Bu yazı da, strateji oyunu sevenler için Tropico 5 Türkçe Yama paketini paylaşacağız. Oyunun piyasaya çıkmasının üzerinden 6 yıl geçmiş olsa da,özellikle strateji oyunu severler tarafından hala tercih ediliyor. Oyundan biraz bahsetmek gerekirse; ülke yönetip, dilediğimiz gibi diktatörlük yapabilmemize olanak sağlayan çok zevkli bir strateji ve simülasyon oyunudur.

Tropico 5 %100 Türkçe Yama Paketi

Tropico 5 Türkçe Yama Paketi

 

Tropico 5, İspanyolcada başkan anlamına gelen “El Presidente” oluyoruz ve ülkemizi yönetiyoruz. Dışardan basit şehir/ülke yönetme oyunu gibi gözükebilir ancak binalar yapmak, ticaret yapmak hatta ülkedeki seçimlerde hile yapmak gibi şeylere kadar karışabildiğiniz değişik bir diktatörlük oyunudur. Tropico 5 oyunun ana dili İngilizce’dir. Türkçe Yama paketi çevirisi %100’e yakın bir şekilde yapılmıştır.

Kurulumu oldukça basittir. İndirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyasının içerisindeki CurrentLanguage klasörünü oyunun bulunmuş olduğu yere yapıştırmanız yeterli olacaktır. Yükleme işlemi bittikten sonra oyunu tamamıyla Türkçe olarak ve anlayarak daha keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bilgisayarım/Windows/ProgramFiles/Tropico 5 Örnek klasör yolu bu şekildedir. Eğer oyun dosyalarının olduğu klasörü bulamıyorsanız, Tropico 5 oyununun simgesine sağ tıklayıp “Dosya Konumunu Aç” demeniz yeterli olacaktır. CurrentLanguage dosyasını sildiğiniz de oyun tekrar İngilizce haline dönecektir.

Tropico 5 Türkçe Paketi indir

Rar Şifresi: trespor

Tropico 5 Oynanış Videosu

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın