Playstore %95’e Varan Yıl Sonu İndirimleri Sunuyor

 Playstore %95’e Varan Yıl Sonu İndirimleri Sunuyor
Okunuyor Playstore %95’e Varan Yıl Sonu İndirimleri Sunuyor

Playstore oyun platformu yüzde 95 indirimler sunuyor. Türk Telekom’a ait olan dijital oyun platformu Playstore, yıl sonuna kadar sürecek ve oyun severleri sevindirecek kampanyanın müjdesini verdi. Oyun severler, oyun piyasasında yer alan önemli yayıncılara ait oyunları da kapsayan bu kampanyada, dünyanın en çok oynanan ve en popüler olan oyunlarına da %95’e varan indirimlerle sahip olabiliyorlar.

Playstore Taksit İmkanı da Sağlıyor

Türk Telekom’a ait popüler dijital oyun platformu Playstore, oyun severler için sevindiren kampanyalar ile tekrar gündeme girmeyi başardı. An itibari ile başlayıp 2020’nin bitimine kadar sürecek kampanya, en güncel ve popüler oyunları da kapsayarak %95’e varan indirimler sunuyor. Büyük indirimleri kapsayan kampanya, 12 aya varan taksit imkanları ile de kolaylık sağlıyor.

Kampanya içerisinde yer alan indirimli oyunları listelemeden önce tüm oyunların %95 indirime sahip olmadığını belirtmekte fayda var. İndirimleri gerçekleştiren Playstore ekibi, listede yer alan her oyun için farklı indirim oranları hazırlamış durumda. Fakat yapılan indirimleri gördüğünüzde, beklentilerinizin karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Playstore İndirim Listesi

PlayStore’un indirim listesinde sunduğu oyunlar arasında Electronic Arts, Ubisoft, Paradox, Gearbox, Konami, Bethesda ve 2K Games gibi popüler yayıncıların elinden çıkan yapımlar yer alıyor.

Oyun sektörünün hızla yükseldiği bu dönemlerde, oyun severleri sevindirecek olan kampanyada yer alan indirimleri aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz.

FIFA 21: 419 TL’den 248 TL’ye

Doom Eternal: 199 TL’den 59 TL’ye

NBA 2K21: 419 T’den 189 TL’ye

NFS Heat: 499 TL’den  148 TL’ye

eFootball PES 2021: 65 TL’den 36 TL’ye

Control Ultimate Edition: 209 TL’den 89 TL’ye

Tropico 6: 99 TL’den 48 TL’ye

Watch Dogs 2: 198 TL’den 9 TL’ye

The Crew 2: 198 TL’den 9 TL’ye

Need for Speed Payback: 178 TL’den 9 TL’ye

Need for Speed The Run: 89 TL’den  5 TL’ye düşüyor.

Belirtmekte fayda var; Playstore, yalnızca bilgisayarda oynayabilmek için değil, PlayStation 4’ünüzde de oyun alarak oynayabileceğiniz bir platform. Bununla birlikte, platform üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yapabiliyor ve sorun yaşamadan oyunları satın alabiliyorsunuz.

Playstore’un başlattığı indirim kampanyası, her yayıncı şirket için aynı süreyi kapsamıyor. Bazı oyunların indirimleri başlamış olsa da bazı oyunlar önümüzdeki günlerde indirime girerek oyun severlerle ile buluşacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın