Playstation Plus Mayıs Oyunları Belli Oldu

 Playstation Plus Mayıs Oyunları Belli Oldu
Okunuyor Playstation Plus Mayıs Oyunları Belli Oldu

Her ay düzenli olarak Playstation Plus üyelerine 2 adet oyun veren Sony, mayıs ayında vereceği oyunları duyurdu. Karantina günlerinde oynayacak oyun arayan oyunseverlerin ilgisini çekecek olan Playstation Plus Mayıs Oyunları belli oldu. Oyun forumlarında çıkan ilk söylentilerde Playstation Plus mayıs ayında oyunculara Dying Light ve Dark Souls Remastered oyunlarını sunacaktı. Ancak yapılan resmi açıklama sonrasında söylentiler boşa çıkmış oldu.

İlginizi Çekebilir: Boyner CS GO Turnuvası 

Playstation Plus Mayıs Oyunları

Yukarıda adı geçen iki oyun yerine, çok farklı ve bir o kadar da bir çok oyuncunun ilgisini çekmeyecek iki oyunun verileceği duyuruldu. Verilecek oyunlar Cities: Skylines ve Farming Simulator 19 olarak açıklandı. Bir yukarıda adı geçen oyunlara bir de bu iki oyuna baktığımız zaman, sunulanın ne kadar zayıf olduğunu görüyoruz. Cities Skylines ve Farming Simulator 19 oyunları kendi alanlarında başarılı simülasyon oyunları olarak karşımıza çıkıyor.

Cities: Skylines Oynanış Videosu

Farming Simulator 19 Oynanış Videosu

Yukarıda belirttiğim iki oyunu da PS Plus sahipleri bu oyunları 5 Mayıs’tan itibaren indirebilecek.

İlginizi Çekebilir:  NBA 2K20 Ps4 Ve Xbox'ta 22TL Oldu
Yapılan Yorumlar
  • Avatar Burak dedi ki:

    Fiyatları da uçtu acaba yakın zamanda bir kampanya olacak mı ya

  • Avatar Ahmet dedi ki:

    İkiside birbirinden mükemmel. Cities skylines’ta a’dan z’ye tüm ayrıntılarıyla şehrinizi kurabiliyorsunuz. Ama ben bu aralar farming simulator’a takıldım. Farming te hem buğday ekip biçiyorum hem de tavuk inek falan besliyorum. Her ikisi de tam zaman öldürmek için oynanabilir.

Bir Yorum Yapın