PES 2019 PS4 Lisans Yaması (Detaylı Anlatım) - TRESPOR - Oyun Yamaları

PES 2019 PS4 Lisans Yaması (Detaylı Anlatım)

 PES 2019 PS4 Lisans Yaması (Detaylı Anlatım)
Okunuyor PES 2019 PS4 Lisans Yaması (Detaylı Anlatım)

PES 2019 PS4 Lisans Yaması ve PC yaması ile karşınızdayız.PES 2019’u nasıl lisanslı hale getirebiliriz ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.Anlatım PS4 konsolu üzerinden olacak ancak aynı işlemler ile PC içinde lisanslama işlemi yapabilirsiniz.

PES 2019 PS4 Lisans Yaması

Pes 2019’da;takımları,stadları,teknik direktör ve özel kupa maçlarını lisanslamak için ihtiyacımız olan tek şey 250 MB boş alanı bulunan Flash Disk.Yamanın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için PSN hesabında oturum açılmış olması gerekiyor.

Oyunu lisanslı bir hale getirmek için alt tarafta paylaşacağımız dosyayı .rar klasöründen çıkararak flash diske atmamız gerekiyor.Sıkıştırılmış dosya şeklinde atıldığında çalışmayacaktır.Dosyayı indirdik,rar’dan çıkarıp klasör haline getirdik ve flashımıza atıp PS4′ taktık. Buradan sonra izlememiz gereken adımlar;

PES 2019 ayarlarında Ekstra kısmından Düzenleye tıklıyoruz.

9.sırada bulunan İçe Aktar/Dışa Aktar tıklıyoruz.

PES 2019 PS4 Lisans Yaması

Takımı İçeri Aktar kısmını seçiyoruz ve karşımıza Flash’ın içerisindeki indirdiğiniz WEPES klasörü geliyor.(Flashın içerisinde başka dosya varsa onları da görecektir,biz sadece atmış olduğumuz lisans dosyasını seçiyoruz)

Lisanslanacak takımlar karşımıza geliyor.Burada tümünü seç dememeye dikkat edin bazen hata verebiliyor. Takımlarım karşısında bulunan kutucukları lig lig seçerek en üstte çıkıp “Ayrıntılı Ayarlara Gidin” tıklıyoruz.

PES 2019 PS4 Lisans Yaması

Burada herhangi bir şey seçmeden OK diyoruz ve seçtiğimiz takımların lisansları yükleniyor.

Tekrar aynı yere gelerek seçilmeyen takımları da seçip aynı işlemi uyguluyoruz.Tümünü seç dememeye dikkat edin bazen sorun çıkarabiliyor.Bunun yerine 15 li takım seçerek yüklemek daha sorunsuz olacaktır.

Tüm takımları tek-tek içeri aktardıktan sonra geri geliyoruz ve bu sefer Müsabakayı İçeri Aktar’a tıklıyoruz.

Bu işlem her ülkenin kendi ülke kupası müsabakalarını lisanslı hale getirmemizi sağlayacak.Takımları içeri aktar kısmında uyguladığımız yöntemlerin aynısını buraya da uyguluyoruz.Yine dikkat etmemiz gereken nokta hepsini biranda yüklemeyip,15-15 seçerek yüklemek olacak.

Bu kısmı da sorunsuz bir şekilde hallettikten sonra tüm müsabakalar gelmiş olacaktır.

PES 2019 PS4 Lisans Yaması

Bütün işlem tamamlandıktan sonra Düzenlemeyi Tamamla ve Üst Menüye Dön/EVET seçip çıkıyoruz.PES 2019 PS4 Lisans işlemi bu kadar!

Aynı işlemleri PC içinde aynı şekilde uygulayabilirsiniz.PC’de Premier Lig haricinde hata alan arkadaşlar için çözüm, Wepes dosyasının içine girip yüklemek istediğiniz takımların antrenör ve futbol sahası resimlerini silin ve yükleme yapın,sorun çözülecektir.Aklınıza takılan tüm soruları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.Daha fazla oyun yaması için Oyun Yamaları kategorimize göz atmayı unutmayın.

PES 2019 PS4 Lisans Yaması İndir

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın