League of Legends Wild Rift Açık Beta Tarihi Açıklandı

 League of Legends Wild Rift Açık Beta Tarihi Açıklandı
Okunuyor League of Legends Wild Rift Açık Beta Tarihi Açıklandı

League of Legends Wild Rift açık beta tarihi açıklandı. Riot Games’in çok sevilen ve popüler MOBA oyunu olan League of Legends, yakın zamanda Android ve iOS platformları için geliyor. Wild Rift’in açık betası ise 10 Aralık’ta Türkiye’ye gelmiş olacak. Bununla birlikte, çıkış günüyle beraber oyun severlere yeni şampiyon ve kostüm seçeneklerine de sunacak.

Android ve iOS için Beklenen Tarih

League of Legends’ın Android ve iOS platformunda çıkış yapacak oyunu League of Legends: Wild Rift’in açık betası sonunda Türkiye’ye geliyor. Mobil platformlar için özel olarak geliştirilen oyun, 10 Aralık tarihinden itibaren Türkiye, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Rusya ve CIS bölgelerinde açık beta sürümünde çıkmış olacak. Belirtilen bölgelerdeki oyuncuların hepsi, 10 Aralık’ta bilgisayarlarda oynanan League of Legends’ı, birtakım değişiklikler ile ancak aynı oyun mantığı ile 5v5 MOBA deneyimini akıllı telefonlarında tadacak.

League of Legends Wild Rift Şimdiden Çok Popüler

League of Legends: Wild Rnift’i açık betası, öncelikle 27 Ekim’de oyun severlerle buluştu. Güneydoğu Asya, Güney Kore ve Japonya’da yer alan yerel uygulama pazarlarında zirveden giriş yaptı. Türkiye’ye geleceği tarih itibari ile oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olacağı düşünülen Wild Rift’in, yeni şampiyon ve kostümleri ile birlikte PC ve mobil MOBA deneyimi sayesinde popülerliğini uzun bir süre koruyacağı konuşuluyor. Wild Rift ile ilgili daha detaylı bilgiler ise aralık ayında tekrar paylaşılarak oyun severlerin bilgisine sunulacak.

League of Legends Wild Rift Ücretsiz Olacak

League of Legends’ın yapımcı şirketi Riot Games, Wild Rift’in tüm bölgelerde erişime açılabilmesi için çalışmalarına son hız devam ediyor. 2021 yılında Kuzey ve Güney Amerika’da açık beta sürümü ile çıkış yapacak oyun, tam sürüm haliyle ise açık betadaki performansına bağlı olarak çıkacak.

Wild Rifts’in, PC’de olduğu gibi mobil sürümüne de ücretsiz bir şekilde sahip olunabilecek. Çok oyunculu modla da oynanabilen League of Legends: Wild Rifts; PUBG ve Fortnite gibi sevilen ve popüler olan oyunların mobilde sağladıkları başarı gibi oldukça büyük bir kitleyi kendine çekerek bu alananda da zirveye oturacak gibi görünüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın