League Of Legends Beklenmeyen Hata Sorunu Çözümü

 League Of Legends Beklenmeyen Hata Sorunu Çözümü
Okunuyor League Of Legends Beklenmeyen Hata Sorunu Çözümü

League Of Legends oyuncularının genel yaşadığı problem olarak istemciyi açtıkları zaman “ LOL Beklenmeyen Hata Sorunu Oluştu” hatası alıyor. Alınan bu hata sonucunda bir çok kişi araştırmaya başlıyor. Bu konumuzda beklenmeyen hata sorunu çözümü anlattık.

LOL Beklenmeyen Hata Sorunu Çözümü

İlk öncelikle durumun IP adresinden kaynaklı olduğunu hatırlatalım. İşlemi yaparken modem ilgili işlem yapılacaktır.

Birinci İşlem Olarak: League Of Legends istemcisini açın. Kullanıcı adı ve şifrenizi girin. Bu sıra esnasında modemin açma kapama tuşuna basın. Eğer bilgisayar üzerinden 192.168.x.x üzerinden yeniden başlatmayı biliyorsanız buradan da işlem yapabilirsiniz. Yapılan işlem sonrası yeni ip adresiyle olması birlikte beklenmeyen hata sorununa çözüm bulmuş olacaksınız.

İşlem sırasında giriş yapmaya çalışacak anca hata verecektir.

League Of Legends Beklenmeyen Hata Sorunu Çözümü

 

Daha sonra Giriş Yapma esnasında “Bu sayfayı yükleyemedik. İnternet bağlantında bunun bir sorun yoksa birkaç dakika bekledikten sonra yeniden dene” hatası karşı karşıya kalıyorsunuz. Burada istemciyi kapatın.

League Of Legends Beklenmeyen Hata Sorunu Çözümü

Tekrar girmeye çalıştığınızda “İnternet Bağlantısı Bulunamadı” hatası verecektir.

League Of Legends Beklenmeyen Hata Sorunu Çözümü

Modemin hat alması bittiği zaman tekrardan giriş yapmayı deneyin. LOL Beklenmeyen hata sorunu olmayacaktır. Sorunun ana nedeni IP adresinin iletişim kaynağını yapamamasından dolayı olmaktadır. Bu yüzden yeniden başlatarak yeni adres alması sağlanmaktadır. Modemi resetlemeye kalkarsanız internet sağlayıcınızın kullanıcı adı ve şifresini modeme girmek zorunda kalırsınız. Sadece yeniden başlatma işlemini yapın. Sitemizde League Of Legends ile oyun hata çözümlerini bulabilirsiniz. Bu tür problemlere karşı da bilgisayarınızda yeniden başlatmakta fayda var.

League Of Legends Çözüm


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın