İNİNAL ESPOR ARENA MASLAK’TA AÇILDI

 İNİNAL ESPOR ARENA MASLAK’TA AÇILDI
Okunuyor İNİNAL ESPOR ARENA MASLAK’TA AÇILDI

Merhaba değerli Trespor takipçileri, bugünkü yazımız biz oyuncuları ve Espor takipçilerini ilgilendiren bir gelişme hakkında olacak.

26 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 14.00’da yani bugün İninal Espor Arena açıldı! Yatırımcılara şöyle bir bakarsak ciddi bir girişim ve faaliyet alanı olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Bir tarafta Vestel varken, diğer tarafta arenanın ana sponsoru olan İninal bulunuyor. Bir çok alt sponsor var ancak başlıca açıklanan sponsorlar bunlar.

Oyun sektörü temsilcileri, oyun sahipleri, turnuva organizatörleri, oyun yayıncıları, izleyiciler, oyun sektörünün meraklıları,reklam firmaları, espor ve oyun severler ve takipçiler, kısaca herkes  açılışa davetli. Akşama kadar süren bu etkinliğe TRESPOR yöneticisi olarak ben de katıldım. Şu yazımızda tecrübe ve aktarımlarımı görebilirsiniz.

PCmobil ve konsol platformlarında yapılacak gösteri maçları, espor hakkında söyleşiler, son teknoloji ürünleri ve en son çıkan oyunları deneyimleyebileceğiniz ortamlar ve de katılımcı markaların sürpriz hediyeli etkinlikleri ile dolu bir program sizleri bekliyor.

ininal Espor Arena ile ilgili detaylı bilgilere ve mekanın adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Trespor İninal Espor Arena Açılışında!

İlginizi Çekebilir:  Minecraft RTX Mod Nasıl Açılır?