Fortnite Anticheat Hatası Çözümü Resimli Anlatım

 Fortnite Anticheat Hatası Çözümü Resimli Anlatım
Okunuyor Fortnite Anticheat Hatası Çözümü Resimli Anlatım

Fortnite Anticheat hatası birçok oyuncunun başına gelen hatalardan bir tanesidir. Sistem oyun içi hile sistemini korumaktadır. Ancak belirlenemeyen sebeplerden ötürü bu hatayı alabilir. Bu yazımızda detaylı olarak problemin çözümünü anlatmış olacağız. Bu anlatım çözüme ulaştırmadıysa konu içine yorum yazarak aldığınız hatayı detaylı olarak yazıp Fornite oyun hatası ile ilgili detaylı araştırma yaparak sitemizde sunabiliriz.

Fortnite Anticheat Hatası Çözümü Detaylı Anlatım

İlk öncelikle Fortnite oyununun nereye kurduysanız oraya girmeniz gerekmektedir. Özel olarak bir yerde kurduysanız o klasörü bulabilirsiniz. Eğer varsayılan olarak yüklediyseniz C:Program Files – Epic Games dosyasına yada işletim sisteminiz farklı ise C:Program Files x86- Epic Games dosyasına bakabilirsiniz. Dosyayı bulduktan sonra ForniteGame dosyasına girin.

Fortnite Anti Cheat Hatası

Gelen dosyalarda Binaries dosyasına girin.

Fortnite Anti Cheat Hatası 3

Açılan dosyada Win64 dosyasına girin.

Fortnite Anti Cheat Hatası 4

Gelen dosyada EasyAntiCheat dosyasına girin.

Fortnite Anti Cheat Hatası 5

EasyAntiCheat_Setup uygulamasını açın.

Fortnite Anti Cheat Hatası 6

Gelen ekranda uygulama açılacaktır. Bu uygulamada Fortnite seçili olup Onar butonuna basın. Bittikten sonra programı kapatıp oyuna giriş yapmayı deneyin. Bu şekilde problemin çözümlenmesi gerekiyor.

Fortnite Anti Cheat Hatası

Bu konumuzda Fortnite oyunun Anticheat hatasını düzeltilmesini resimli olarak anlattık. Eğer sorununuz çözülmediyse yorumlar kısmına yazıp hangi hatayı aldığınızı paylaşabilirsiniz. Bu tür bilgileri sitemiz üzerinde değerlendirerek oyun çözümü hakkında araştırma yaparak sizlere sunuyoruz. Ayrıca sitemizde oyun haberleri, oyun yamaları ve oyun hataları çözümleri gibi bir çok makale paylaşılmaktadır. Sitemize sevdiğiniz konuları yorum yazarak gelişmemize yardımcı olabilirsiniz. TRESport iyi oyunlar diler.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın