Far Cry 5 Türkçe Yama (%100 Türkçe)

 Far Cry 5 Türkçe Yama (%100 Türkçe)
Okunuyor Far Cry 5 Türkçe Yama (%100 Türkçe)

Oyun yamaları kategorimizde bugün Far Cry 5 Türkçe Yama ile sizlerleyiz.Yamanın %100’ü tamamlanmış olup gerekli virüs taramaları yapılmıştır.Türkçeleştirme de emeği geçen Rockerdem’e teşekkür ederiz.

Far Cry 5 Türkçe Yama

Oyunun Hikayesi;

Diğer Far Cry serilerine göre daha farklı bir hikayeye sahip olan Far Cry 5, Amerika’da geçmektedir. Amerika’da çiftçilikle uğraşan bir kasabaya musallat olan tarikat oyunun ana hikayesini oluşturmaktadır. Cennet Kapısı isimli tarikat, kasabalılara işkence yapmakta paralarına ve mallarına el koymaktadır. Tarikatın kasabayı ele geçirmesi sırasında çocuklarını kaybeden bir baba tarikata karşı koymak istemektedir. Fakat bunun göründüğü kadar kolay olmayacağının farkındadır.

Türkçe Yama Paketi

Yamayı kurmak için izlemeniz gereken adımlar dosya içerisinde mevcuttur.İndirdiğiniz klasör içerisindeki Setup’u kurarak sorunsuz bir şekilde Fry Cry 5 türkçe yama ile oynayabilirsiniz.

Virüs Total Taraması İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

FC5 Türkçe Yama
Rar Şifresi :rockerdem
								
	
	   

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama

İlgili İçerik
Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama paketi ile sizlerleyiz. Creed Odyssey oyunu türkçe yamasını ücretsiz,her iki sürümde de gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz. Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama Paketi Oyundaki tüm kelimeler...

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın