Darkest Dungeon Türkçe Yama

 Darkest Dungeon Türkçe Yama
Okunuyor Darkest Dungeon Türkçe Yama

Darkest Dungeon Türkçe yama ile oyunu tamamen Türkçe olarak oynamanız mümkün. Darkest Dungeon’un orijinal dil seçeneği İngilizce olarak gelir ancak bu yama sayesinde oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Darkest Dungeon Türkçe Yama

Darkest Dungeon, gerilim ve macera odaklı video oyunudur. Epic Games, Steam platformlarında satışının mevcut olduğu Darkest Dungeon, oyun içerisinde İngilizce dil desteği ile birlikte gelmektedir. Oyun Türkçe olmadığından Türkçe oynayabilmeniz için yama yapmalısınız.

Darkest Dungeon, Red Hook Studios tarafından geliştirilen en başarılı oyunlardandır. Kendine has hikayesi ve 2D oyun stili ile birlikte oyuncuları kendilerine bağlar. Oyun süresi ile haftasonlarının keyfini çıkartabileceğiniz nadir oyunlardandır.

Kişiye göre farklı senaryolarda ilerleyen ve hikayesi ile insanları büyüleyen, gerilim filmi izler gibi oynadığınız bir yapıya sahiptir. Oyunu oynarken hem maceraya atılırken oluşan heyecan duygusu hem de gerilim filmlerdeki kalp ritim yükselmesi gibi durumları yaşayacaksınız.

Darkest Dungeon Türkçe Nasıl Yapılır?

Darkest Dungeon, oyununu Türkçe  yapmak oldukça basittir. Aşağıda bulunan adresten bilgisayarınıza Darkest Dungeon Türkçe Yama İndir, sonrasında belirlenen adımları uygulayın ve yamayı başarılı bir şekilde oyuna ekleyin.

  1. Aşağıdaki butondan Darkest Dungeon Türkçe indir seçeneği ile yamayı indirin..
  2. Rar şifresini girin = trespor
  3. Dosya içerisinde bulunan localization klasörünü kopyalayın ve olduğu gibi oyunun kurulu olduğu Darkest Dungeon klasörüne atın.
  4. Hepsi bu kadar! Oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabileceksiniz.
  5. Yama hakkında görüş, öneri ve yardım isteklerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz iyi oyunlar!
Darkest Dungeon Yama Dosyası İçin Tıklayın

Darkest Dungeon Türkçe Yama İndir Çeviri Durumu

Oyunun hikayesi, arayüzü, giriş ekranı gibi birçok alan yüzde yüz tamamen Türkçe’ye çevrilmiştir. Birden fazla çevirmen ile çevrilin oyunu akıcı bir şekilde Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Darkest Dungeon Türkçe çevirisinde de bazı eşyaların çevirimi Türkçe’de devrik cümle oluşturduğundan o eşyanın ülkemizdeki isimleri ile birlikte düzgün bir Türkçe ile tekrardan yazılmıştır.

Not: Oyundaki bazı fontlar Türkçe kelime içeren yani “ğıüşç” gibi harfleri tam olarak ekrana doğru fontu veremediklerinden o font ile yazılan bölümlerde bu karakterler kullanılmamış, yerine “gisc” şeklinde ekranda düzgün görünen harfler kullanılmıştır.

Daha fazla oyun yaması için Oyun Yamaları kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu Yamanın Kurulu Olduğu Darkest Dungeon Oynanış Videosu:


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın