Cs Go Overwatch Ban Kaldırma 2020

 Cs Go Overwatch Ban Kaldırma 2020
Okunuyor Cs Go Overwatch Ban Kaldırma 2020

Cs Go oynarken bulunan report sistemi ile report yani rapor ettiğimiz oyuncular, hem Valve hem de ”Cs Go Müfettişleri” tarafından izlenerek hile olup olmadığına karar verilir. Cs Go Overwatch işte burada başkası tarafından hile diye rapor edilen bir oyuncuyu izleyerek hile mi yoksa değil mi diye karar verdiğimiz bir moddur. Çoğu oyuncu yediği Overwatch banın ardından hile kullanmadığını ve gereksiz yere ban yediğini belirtmiştir. Bugün Cs Go Overwatch Ban Kaldırma konusuna değineceğim.

İlginizi Çekebilir:  GÜVEN FAKTÖRÜ İYİLEŞTİRME

Cs Go Overwatch Ban Nedir?

Oyun içinde dediğim gibi maç içerisinde şüpheli hareketlerinden dolayı diğer oyuncular tarafından rapor edilen oyuncu Cs Go’da en az 150  galibiyeti ve yine en az Nova rütbesinde olan oyuncular tarafından izlenerek hile olup olmadığına karar verilir. Ve eğer Overwatch’ı izleyen müfettiş, oyuncunun hile olduğuna karar veren seçenekleri işaretlerse o oyuncu overwatch ban yer.

Cs Go Overwatch Ban Kaldırma Nasıl Yapılır?

Bunun için öncelikle Steam Destek’e bir ticket atmanız gerekiyor. Yani hesabınıza girip;

  1. Overwatch ban yiyen hesabınıza giriş yapıyorsunuz
  2. Cs Go’ya girmiyoruz ancak Steam arayüzünde kalacağız.
  3. Üst kısımda bulunan ”Destek” kısmına tıklıyoruz.
  4. Ve derdimizi anlatıp dönüş bekliyoruz.

Bana kalırsa çok işe yarayacağını sanmıyorum ancak hem türk hem de yabancı bir çok forumda bu yöntem ile Cs Go Overwatch Ban Kaldırma işlemini yapabilen kullanıcılar olmuş.

Cs Go Overwatch Ban Kaldırma Örnek Video

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın