Cities Skylines Türkçe Yama [2020]

 Cities Skylines Türkçe Yama [2020]
Okunuyor Cities Skylines Türkçe Yama [2020]

Cities Skylines Türkçe Yama paketi ile karşınızdayız. Çıkışının üstünden 5 yıl gibi uzun bir süre geçmiş olsa da, Cities Skylines oyunu şehir yaratma oyunları arasında en popüler olanlardan biri. Türkçe yama paketi sayesinde oyunu %100’e yakın bir şekilde Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Cities Skylines Türkçe Yama 2020

Cities: Skylines , klasik şehir simülasyonunun modern bir yorumu. Oyun, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını gerçekleştirmek için yeni oyun öğeleri sunar ve aynı zamanda şehir kurma deneyiminin bazı köklü mecazlarını genişletir.

Cities in Motion serisinin yapımcılarından oyun, tamamen gerçekleştirilmiş bir ulaşım sistemine sahiptir. Ayrıca, katmanlı ve zorlu simülasyona karşı iyi bir denge sağlamak için oyunu oyun tarzınıza uyacak şekilde değiştirme becerisini de içerir. Sadece hayal gücünüzle sınırlısınız, bu yüzden kontrolü ele alın ve gökyüzüne ulaşın!

Cities Skylines Türkçe Paketi

Yama paketi Steam ile uyumludur ancak Cities Skylines Tüm DLC’ler Türkçe YAMA değil. Uyumlu olmayan DLC’ler;

  • Sunset Harbor
  • Campus

bu 2 dlc hariç tüm dlc’leri sorunsuz bir şekilde Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Sunset Harbor Türkçe DLC’yi buradan 13 ₺’ye satın alabilirsiniz. Yama dosyasının gerekli tüm virüs taramaları yapılmıştır. Kurulum yapmadan önce virustotal üzerinden kontrol edebilirsiniz.


Cities Skylines Türkçe Yama Yöntem 1 Tıklayın

 

Cities Skylines Türkçe Yama Yöntem 2 Tıklayın

İlk yöntem ile Türkçe olmayanlar yöntem 2’yi indirerek aşağıdakileri uygulayabilirler;

  • Dosyayı indirin ve rar içerisinde bulunanları masaüstüne çıkartın.
  • Cities Skylies’in masaüstüne bulunan kısayoluna sağ tıklayın ve dosya konumunu göster seçeneğine tıklayın.
  • Oyun klasörünün içerisine gidin “Files>Locale” klasörünün içerisine indirdiğiniz ve masaüstüne çıkarttığınız dosyaları atın.
  • Oyunu başlattığınızda “Options>Misc” menüsünden dili değiştirebilirsiniz. İyi oyunlar!

Cities Skylines Türkçe paketini hazırlayan symbol54’e teşekkür ederiz. Diğer oyun yamaları için sitemize göz atmayı unutmayın.

Rar Şifresi: trespor


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın