Call of Duty Mobile Yeni Oyun Modu Geliyor

 Call of Duty Mobile Yeni Oyun Modu Geliyor
Okunuyor Call of Duty Mobile Yeni Oyun Modu Geliyor

Call of Duty Mobile yeni oyun modu geliyor. Oldukça geniş bir oyun sever kitlesi tarafından aktif bir şekilde oynanan Call of Duty Mobile, tanıtıldığı tarihten bu yana küresel olarak yaklaşık 500 milyon indirme ile kendini kanıtlayarak popülerliğini ilan etmişti. Bu sıralar ise Call of Duty Mobile, İkincil Silah adı verilen yeni bir mod ile gündeme tekrar düştü.

Call of Duty Mobile Gündemde

Geçtiğimiz günlerde Çin’de de yayınlanan Call of Duty Mobile, ülke içerisinde toplamda 50 milyon indirme alarak kendini kanıtladı. Geliştirdiği yeni oyun modları sayesinde oyun severlerin beğenisini toplayan Call of Duty, belirli oyun modlarını kaldırdı.

Geçici Süre ile Gelen Oyun Modları Kaldırıldı

Halloween Standoff, Pumpkin Confirmed ve Attack of the Undead modlarının kaldırıldığı oyunda, önümüzdeki dönemlerde Undead Fog ve Hardcore Collection oyun modlarını da kaldırmak için hazırlanıyor. Pek çok oyun sever, cadılar bayramı temasını içeren oyun modları bir sonraki yılda da görmeyi istiyor.

Call of Duty Mobile Yeni Oyun Modu – Detaylar

Oyunda karşılaşacağımız yenilik olan İkincil Silah oyun modu, klasik 5v5 moduna benzerlik gösteriyor. Ancak bu modu tercih eden oyun severler, yalnızca ikincil silahları kullanabilecekler. Yapımcı şirket, yeni yayınladığı oyun modu sayesinde oyun içerisinde var olan rekabetin daha da artacağını ileri sürüyor.

Bununla birlikte yapımcı şirket, Capture the Flag oyun moduna benzerlik gösteren Capture and Hold adı ile çıkacak yeni bir oyun modunu da tanıttı. Oyuncuların bu oyun modunda geçireceği toplam süre 8 dakika olacak. Bununla beraber oyuncular, her 2 turda düşmanlarına karşı 3 kez bayrak kazanma mücadelesi verecek.

Call of Duty Mobile oyun modu hakkında soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın