Boyner CS GO Turnuvası Yapacak!

Alışveriş devi Boyner evde kaldığımız günlerde oyuncuları sevindirecek bir haber ile geldi. Boyner Cs Go turnuvası ve Fifa 20 turnuvası düzenleyecek.
 Boyner CS GO Turnuvası Yapacak!
Okunuyor Boyner CS GO Turnuvası Yapacak!

Boyner oyunseverler ve espor takipçilerinin ortadaki büyük ödül için mücadele edeceği ”Boyner Game Cup” turnuvasını düzenleyecek. Boyner, Cs Go ve Fifa oyunlarında mücadele edilecek olan Boyner Game Cup’a dair bazı detayları meraklılarıyla paylaştı.

Boyner’den yapılan açıklamaya göre, korona virüs kapsamında evde kaldığımız günlerde insanların evlerinde vakit geçirmelerini daha eğlenceli hale getirmeye çalıştıklarını anlayabiliyoruz. Boyner bu süreçte evde kalan herkesin neredeyse oyun oynadığını bildiğinden bir turnuva düzenliyor. Boyner turnuvada Cs Go Ve Fifa oyuncularının rekabet içinde yarışacağını ve toplam 30 bin tl ödül havuzu olduğunu duyurdu.

Boyner Game Cup Detaylar

Yukarıda belirttiğim gibi turnuvada 30 Bin TL değerinde bir ödül havuzu mevcut. Turnuvada bu ödül havuzundan hangi oyuncuların ne kadar yararlanacağı da belli oldu.

İlginizi Çekebilir: Cs Go Ağına Bağlanılamıyor Hatası Çözümü

Boyner CS GO Turnuvası

Birinci olan takım 10 bin TL, ikinci olan takım 7 bin 500 TL, üçüncü olan takım 5 bin TL değerinde Boyner hediye çeki kazanacak.

Boyner Fifa 20 Turnuvası

Turnuvanın diğer tarafında FIFA 20’de ise birinci olan oyuncuya 3 bin 500 TL, ikinci olan oyuncuya 2 bin 500 TL, üçüncü olan oyuncu ise 1500 TL değerinde Boyner hediye çeki kazanacak.

İlginizi Çekebilir:  E3 2020 CORONA YÜZÜNDEN İPTAL EDİLDİ
Yapılan Yorumlar
  • Avatar Ahmet dedi ki:

    Boyner’in bu şekilde bir turnuva düzenlemesi teşvik edici ve güzel bir haber.

  • Avatar Emperor dedi ki:

    Ödüller benim gibi herkesin ilgisini çekmiştir eminim.Boyner gibi bir firmaya yakışır ödüller gerçekten. Turnuvaya katılacak olan herkese başarılar dilerim.

Bir Yorum Yapın